Konkursa “Šodien laukos” 1. posma 3. uzdevums


Hei! Klāt jau konkursa pirmā posma noslēdzošais jeb 3. lielais uzdevums!

3. UZDEVUMS:  MEŽA PIEDZĪVOJUMĀ!

No ūdeņiem uz mežu! Vai esi gatavs pavasara saulainākajam mēnesim un 3. lielajam uzdevumam?  Kas Tev būs jādara?

  1. Dodies uz mežu!
  2. Izveido tūrisma maršrutu/meža taku*, kura ir vismaz 5 kilometri gara un tajā sastopami vismaz 5 dabas veidoti, Tavuprāt, interesanti apskates objekti. Parādi, kā to izej!
  3. Pa ceļam vēro un iemūžini sastaptos kukaiņus un/vai augus, noskaidro, kas tie ir, un vismaz 5 parādi arī mums!
  4. Sava izveidotā maršruta/takas noslēgumā veic 3 fiziskās aktivitātes/vingrinājumus, izmantojot mežā pieejamo inventāru!
  5. Veidojot tūrisma maršrutu/meža taku, atrodi kādu koka gabalu vai zaru un pēcāk no tā izveido kādu saimniecībā izmantojamu/noderīgu priekšmetu (komandām šis uzdevuma punkts jāizpilda katram komandas dalībniekam)!

*Kāds maršruta/takas posms var iet arī gar kādu ūdenstilpi un/vai lauku.

Rezultātā gan no individuālajiem dalībniekiem, gan no komandām gaidīsim video, kurā redzama visu piecu uzdevuma punktu izpilde. Iesūtāmā darba formāts – video (ieteicamais video ilgums – 5 līdz 7 minūtes (maksimumālais video ilgums – 7 minūtes).

Darbs iesniedzams elektroniski, sūtot uz konkursa oficiālo e-pastu - sodienlaukos@llkc.lv ar norādi “Vārds Uzvārds_3.uzdevums”, ja piedalās individuāli, vai “Komandas nosaukums_3.uzdevums”, ja piedalās kā klase/kolektīvs.

Kā jau ierasts, jūsu iesūtītos darbus vērtēs vērtēšanas komisija, kura piešķirs punktus, balstoties uz to, cik radoši, interesanti un čakli būsiet bijuši (ar uzdevumu vērtēšanas kritērijiem iepazīties vari konkursa nolikumā! 3. uzdevuma rezultāti tiks paziņoti līdz š.g. 30. jūnijam konkursa noslēguma pasākumā. Pēc pasākuma rezultāti tiks publicēti arī oficiālajās sociālo tīklu lapās Facebook  un Instagram, kā arī tiks izsūtīti uz konkursa pieteikumos norādītajām e-pasta adresēm.

Vērtējot komandu darbus, žūrija ņem vērā visas komandas iesaisti uzdevuma veikšanā.

Konkursa 3. uzdevuma izpildes termiņš ir š.g. 31. maijs (ieskaitot, līdz pusnaktij). Visi, kuru darbiņi tiks saņemti, saņems apstiprinājuma e-pastu. Ja piecu darba dienu laikā apstiprinājuma e-pasts netiek saņemts, lūgums sazināties ar mums!

Lai aizraujošs piedzīvojums mežā!:)

P.S. Ja vēl neesi aizpildījis konkursa pieteikuma veidlapu, to vari izdarīt ŠEIT 

Pievienot komentāru