Konkursa “Šodien laukos 2022” 2. posma uzdevums!

PielikumiGalerijaPrint

Vasara rit pilnā sparā, vai esi gatavs konkursa 2. posmam un tā uzdevumam? Kas Tev ir jādara?

  1. Kļūsti par "Šodien laukos" korespondentu!
  2. Izvēlies sev tuvāko tēmu – mežsaimniecību, lauksaimniecību vai zivsaimniecību!
  3. Izpēti kādu konkrētu lietu, vietu vai procesu izvēlētajā nozarē!
  4. Izdomā sižetu, kā atainot savu pētījumu!
  5. Iejūties aktiera lomā, uzfilmē video un sūti savu veikumu mums!

Iesūtāmā darba formāts – video. Video garums – 2,5 līdz 3,5 minūtes. Video novietojums – horizontāls.

Darbs iesniedzams elektroniski, sūtot uz konkursa oficiālo e-pastu - sodienlaukos@llkc.lv ar norādi “Vārds Uzvārds_2.posma uzdevums”, ja piedalās individuāli, vai “Komandas nosaukums_2.posma uzdevums”, ja piedalās kā komanda.Iesūtītos darbus vērtēs vērtēšanas komisija 5 cilvēku sastāvā, kas piešķirs punktus, balstoties uz to, cik radoši būsiet bijuši (ar uzdevuma vērtēšanas kritērijiem iepazīties vari konkursa nolikumā). Konkursa 2. posma rezultāti tiks paziņoti līdz š.g. 22. augustam konkursa oficiālajās sociālo tīklu lapās Facebook un Instagram, kā arī tiks izsūtīti uz konkursa pieteikumos norādītajām e-pasta adresēm.

Uzdevuma izpildes termiņš ir š.g. 31. jūlijs (ieskaitot, līdz pusnaktij). Visi, kuru darbiņi tiks saņemti, saņems apstiprinājuma e-pastu. Ja piecu darba dienu laikā apstiprinājuma e-pasts netiek saņemts, lūgums sazināties ar mums!

P.s.Otrais konkursa posms norisinās nepilnu mēnesi – no šā gada 4. līdz 31. jūlijam. Tajā tiek aicināti piedalīties bērni vecumā no 3 līdz 7 gadiem. Posms tiek organizēts individuālajiem dalībniekiem un pirmsskolas izglītības iestāžu grupu komadām. Pieteikšanās konkursam notiek elektroniski, aizpildot un iesniedzot konkursa pieteikuma anketu ŠEIT! 

Lai saulains, izzinošs un radošs jūlijs laukos! :)

Foto galerija: 

Pievienot komentāru