Konkursa “Šodien laukos” 3. posma uzdevums!

PielikumiGalerijaPrint


3. posma uzdevums: 
ZIEMA LAUKOS!

Vai esi gatavs ziemai un 3. posma uzdevumam? Kas Tev ir jādara?

1) Iejūties rakstnieka un mākslinieka lomā!

2) Izvēlies sev tuvāko tēmu – mežsaimniecību, lauksaimniecību vai zivsaimniecību!

3) Uzraksti stāstu ar nosaukumu “Ziema laukos” par savu izvēlēto tēmu!

4) Ilustrē savu stāstu!

5) Nofotogrāfē/ieskanē savu veikumu un sūti to mums!

Iesūtāmā darba formāts – nofotogrāfēts vai ieskanēts stāsts un ilustrācija (divi atsevišķi attēli .jpg vai .jpeg formātā). Stāsta garums – viena A4 lapa (rokrakstā, 200 – 250 vārdi). Ilustrācijas formāts – viena A4 vai A3 lapa (atsevišķa no stāsta). Ilustrācijas izpildes tehnika – brīva izvēle.

Darbs iesniedzams elektroniski, sūtot uz konkursa oficiālo e-pastu - sodienlaukos@llkc.lv ar norādi “Ziema laukos_Vārds Uzvārds”.

Jūsu iesūtītos darbus, kā jau ierasts, vērtēs vērtēšanas komisija, kas piešķirs punktus, balstoties uz to, cik radoši būsiet bijuši!

Uzdevuma izpildes termiņš ir š.g. 30. novembris (ieskaitot, līdz pusnaktij). Visi, kuru darbiņi tiks saņemti, saņems apstiprinājuma e-pastu. Ja piecu darba dienu laikā apstiprinājuma e-pasts netiek saņemts, lūgums sazināties ar mums atkārtoti!

P.s. Trešais konkursa posms norisināsies vienu mēnesi – no šā gada 1. līdz 30. novembrim. Tajā tiek aicināti piedalīties bērni vecumā no 8 līdz 11 gadiem. Posms tiek organizēts tikai individuālajiem dalībniekiem. Plašāka informācija pieejama - http://laukutikls.lv/nozares/uznemejdarbiba/raksti/konkursa-sodien-laukos-tresais-posms-ir-klat

Lai mums visiem foršs un radošs novembris! :)

Foto galerija: 

Pievienot komentāru