Konkursa “Šodien laukos” otrais posms

PielikumiGalerijaPrint

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs jau devīto gadu organizē konkursu “Šodien laukos”. Konkursa mērķis ir pilnveidot skolēnu izpratni par lauksaimniecību, mežsaimniecību un zivsaimniecību, dodoties dabā un pildot dažādus uzdevumus. Konkursa 2. posms paredzēts bērniem vecumā no 3 līdz 7 gadiem, individuāli vai komandās, konkursa norises laiks 3. Līdz 31. jūlijs.

Kad vasara mūs lutina ar silto laiku, tad laiks doties laukā un izzināt produktus, kas ražoti tepat Latvijā! Vai esi gatavs būt zinātkārs piedzīvojumu meklētājs?

Kas jādara, lai piedalītos konkursā?

1. Izplāno un dodies pārgājienā ar mērķi iepazīt vietējo produkciju;

2. iepazīsti Latvijā ražotu produktu, ko var iegādāties tuvējā veikalā, tirdziņā vai pie vietējā ražotāja;

3. iemūžini pārgājienu un iepazītos produktus fotogrāfijās;

4. saglabā pārgājiena maršrutu, lai arī citi to varētu paveikt;

5. izveido aprakstu par piedzīvoto un iesūti to mums!

 

!!! Lai iegūtu bonusa punktus, atspoguļo dalību konkursā ar fotogrāfijām un īsu aprakstu kādā no tevis lietotajām sociālo tīklu lapām Facebook vai Instagram, ietagojot mūsu kontu, lai varam redzēt tavu aktivitāti.

Iesūtāmā darba formāts – ne vairāk kā 4 fotoattēlu kolāža,  apraksts par pārgājienu un iepazītajiem produktiem, maršruts (atzīme jebkurā web kartē). Izpildes termiņš – 31.07.2024.

Darbs iesniedzams elektroniski, sūtot uz konkursa oficiālo e-pastu – sodienlaukos@llkc.lv ar norādi “Vārds Uzvārds_2.posma uzdevums”, ja piedalās individuāli, vai “Komandas nosaukums_2.posma uzdevums”, ja piedalās kā komanda. Iesūtītos darbus vērtēs vērtēšanas komisija 5 cilvēku sastāvā, kas piešķirs punktus, balstoties uz to, cik radoši būsiet bijuši (ar uzdevuma vērtēšanas kritērijiem iepazīties var konkursa nolikumā).

Konkursa 2. posma rezultāti tiks paziņoti līdz š. g. 19. augustam konkursa oficiālajās sociālo tīklu lapās Facebook un Instagram, kā arī tiks izsūtīti uz konkursa pieteikumos norādītajām e-pasta adresēm.

Uzdevuma izpildes termiņš ir š. g. 31. jūlijs (ieskaitot, līdz pusnaktij). Visi, kuru darbi tiks saņemti, saņems apstiprinājuma e-pastu. Ja piecu darba dienu laikā apstiprinājuma e-pasts netiek saņemts, lūgums sazināties ar mums!

Otrais konkursa posms norisinās nepilnu mēnesi – no šā gada 3. līdz 31. jūlijam. Tajā tiek aicināti piedalīties bērni vecumā no 3 līdz 7 gadiem. Posms tiek organizēts individuālajiem dalībniekiem un pirmsskolas izglītības iestāžu grupu komandām.

Pieteikšanās konkursam notiek elektroniski, aizpildot un iesniedzot konkursa pieteikuma anketu: https://forms.gle/egCaaHzykb2i91Wg6

 

Lai saulains, izzinošs un radošs jūlijs laukos! :)

Foto galerija: 

Pievienot komentāru