Limbažu nodaļa aicina jauniešus piedalīties mācībās par uzņēmējdarbības uzsākšanas prasmju apgūšanu

 SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra” Limbažu nodaļa aicina jauniešus iesaistīties Valsts Lauku tīkla pasākumā „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai”. Pasākums Limbažu nodaļā tiek organizēts trešo gadu, aktivitātes mērķis – lauku jauniešu aktivizēšana un iesaistīšana lauku uzņēmējdarbībā un sabiedriskajā dzīvē. Pasākuma ietvaros jaunieši tiks apmācīti apzināt ideju, to analizēt, izstrādāt attīstības plānu, tiks informēti par iespējām piesaistīt ES Lauku attīstības plāna finansējumu.

    Pasākumā aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 18 līdz 30 gadiem, kuri vēlas mācīties un uzsākt vai attīstīt savu uzņēmējdarbību laukos, kā arī darboties lauku attīstībā vai tās sabiedriskās dzīves pilnveidošanā, īstenojot savas idejas. Pasākums iedalīts vairākos posmos: informatīvā diena, 5 mācību dienas, individuālā sadarbība un konkurss ar naudas balvām. Pēc rīcības plāna izstrādāšanas jaunietis saņem apliecinājumu par programmas apgūšanu.

Jauniešu dalība pasākumā ir bez maksas.

Jaunieši tiek aicināti 3.jūnijā plkst. 11.00 Limbažos, Jūras ielā 58 ( 3.stāva zālē) uz informatīvo dienu, kuras noslēgumā dalībnieki varēs pieteikties mācībām.

Kontaktinformācija, lai pieteiktos dalībai  tālr. Brigita Skujiņa 27875479,e-pasts: brigita.skujina@llkc.lv vai SIA LLKC Limbažu nodaļā  - Limbažos, Jūras ielā 58.

Pievienot komentāru