Tukuma konsultāciju birojs sveic novada domi!

GalerijaPrint

LLKC Tukuma birojs sveic Tukuma novada domi ar uzvaru konkursā „Eiropas gada pašvaldība 2014” un pateicas par sadarbību vietējās produkcijas noieta veicināšanā. 

Konkursā vērtēja pašvaldības trīs kategorijās: lielo pilsētu grupā uzvarēja Jelgavas pilsēta, novadu pašvaldībām ar iedzīvotāju skaitu līdz 7000 – Rundāles novads un novadu pašvaldībām ar iedzīvotāju skaitu virs 7000 uzvaru ieguva Tukuma novads. Pavisam konkursā piedalījās 23 pašvaldības, uz otro konkursa kārtu tika izvirzītas 14 pašvaldības. Vērtēts tika pēc konkrētiem kritērijiem, spēju nodrošināt iedzīvotāju ikdienas kvalitātes, pakalpojumu pieejamību u. c.

Vērtētājiem tika piedāvāts Tukuma īpašais produkts – rožu kokteilis, protams, tas netika ņemts vērā, bet piesaistīja uzmanību gan. Tā kā Tukums savulaik bijusi rožu pilsēta, un arī šodien roze ir viens no Tukuma simboliem, tad pilsētas iedzīvotājiem un viesiem par prieku radīts īpašais „Tukuma rožu kokteilis,” kuru autori ir kluba „Mojito” bārmeņi. Aicinām visus uz Tukumu pēc smukuma, neaizmirstot nobaudīt „Tukuma rožu kokteili”!

Ginta Popluga,

LLKC Tukuma nodaļas uzņēmējdarbības konsultante

Foto galerija: 

Pievienot komentāru