Seminārs par augsnes auglības noteikšanu.

Aicinām uz semināru par augsnes auglības noteikšanu

Seminārs notiks 2015. gada 26. un 27. janvārī, un tā tēma būs: Augsnes, komposta un lauksaimniecību produktu kvalitātes noteikšana ar hromatogrāfijas palīdzību.

Semināra mērķis ir divu dienu laikāapmācīt lauksaimniekus un citus interesentus noteikt augsnes, komposta, kūtsmēslu, bioloģiskā mēslojuma un lauksaimniecības produktu kvalitāti, ar hromatogrāfijas metodi aplūkojot vielu elementu mijiedarbību.

Semināru vadīs: Hairo Restrepo Rivera(Jairo Restrepo Rivera).

Hairo Restrepo Rivera ir augstu novērtēts kolumbiešu izcelsmes lauksaimniecības speciālists un praktiķis ar 30 gadu pieredzi bioloģiskajā lauksaimniecībā un ilgtspējīgā lauku attīstībā

Dalības maksa: Daļa no semināra izmaksām tiks apmaksātas no Valsts Lauku tīkla finansējuma, taču, lai pilnībā segtu visas semināra izmaksas, nepieciešams dalībnieku līdzfinansējums. Dalības maksa seminārā - 40 eiro.

Reģistrācija un plašāka informācija:

Lai pieteiktos dalībai seminārā, rakstiet uz e-pastu projektu vadītājai Lāsmai Ozolai, e-pasts lasma.ozola@llkc.lv., tālr. 27815545 vai projektu vadītājam Andrejam Briedim – e-pasts andrejs.briedis@llkc.lv, tālr. 26309648.

Lūgums pieteikties laikus, jo vietu skaits seminārā ir ierobežots (līdz 50 dalībniekiem)! Vieta dalībai seminārā tiks nodrošināta tikai pēc dalības maksas samaksas pilnā apmērā.

 

 

Pielikums: 
PielikumsIzmērs
jairo_seminars_llkc.docx18.94 KB
Datums: 
26. Janvāris, 2015 līdz 27. Janvāris, 2015