Rucavas novads, 29. aprīlis | Seminārs par aktualitātēm lauku saimniecībām / uzņēmējiem

Datums: 
29. Aprīlis, 2019
Reģions: 
Vieta: 
Rucavas kultūras nams

Lauku atbalsta dienests kopā ar Rucavas novada domi piedāvā bezmaksas informatīvo semināru par aktualitātēm lauku saimniecībām / uzņēmējiem.

Datums un laiks: 2019. gada 29. aprīlī (pirmdien).

& plkst. 11:00 RUCAVAS kultūras namā (Pagastmāja, Rucava, Rucavas novads).
AKTUALITĀTES - SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" piedāvātās iespējas un citas aktualitātes.
AKTUALITĀTES - Lauku atbalsta dienesta aktualitātes saistībā ar platību maksājumiem un plānotiem projektu un investīciju pasākumiem. LAD KONSULTĀCIJAS EPS pieteikumu aizpildīšanā.

& plkst. 11:30 SIKŠŅU kultūras namā (Sikšņi, Dunika, Rucavas novads).
AKTUALITĀTES - Lauku atbalsta dienesta aktualitātes saistībā ar platību maksājumiem un plānotiem projektu un investīciju pasākumiem. LAD KONSULTĀCIJAS EPS pieteikumu aizpildīšanā.

Papildus informāciju var iegūt sazinoties ar Alekseju Kačanovu (tālr. 27843096, e-pasts: aleksejs.kacanovs@llkc.lv).

====
CITI PLĀNOTIE SEMINĀRI

@ PRIEKULE | 2019. gada 17. aprīlī (trešdien) plkst. 10:00 Priekules kultūras namā (Peldu iela 1, Priekule). Papildus informāciju var iegūt sazinoties ar Irinu Ginteri (tālr. 28310484, e-pasts: irina.gintere@llkc.lv).

@ GROBIŅA | 2019. gada 18. aprīlī (ceturtdien) plkst. 10:00 Robežnieku kultūras namā (Liepu iela 1a, Grobiņa). Seminārā tiks pievērsta uzmanība gan aktualitātēm, gan arī praktiskām lietām, kas saistītas ar darbinieku nodarbināšanu, darba drošību, kā arī juridiskām lietām saistībā ar sadarbības līgumu sastādīšanu un sniegtas atbildes uz jums aktuāliem jautājumiem. Ja ir noteiktas situācijas un jautājumi, uz kuriem vēlaties saņemt atbildi semināra laikā, lūdzam iepriekš tos atsūtīt, lai var sagatavot pēc iespējas izsmeļošāku atbildi.

Kontaktinformācija: 
Aleksejs Kačanovs (tālr. 27843096, e-pasts: aleksejs.kacanovs@llkc.lv)
Kategorija: 
Lauku tīkls
Reģions filtram: