Lauksaimniecība

Aicinām 28.

Aicinām ikvienu lauksaimnieku un nozares pārstāvi piedalīties Eiropas Komisijas interneta aptaujā un paust savu viedokli par Kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) līdzšinējo darbību un sniegt priekšlikumus uzlabojumiem.  No šīs nedēļas aptauju var aizpildīt arī latviešu valodā.

Pavasara un šogad pat vasaras sākuma salnas liek nervozēt ne vienam vien dārzkopim. Nav patīkami, ja sūri, grūti koptais un lolotais vienā naktī aiziet nebūtībā. Ko darīt un kā rīkoties? 

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” un tā filiāle „Meža konsultāciju un pakalpojumu centrs” rīko arodapmācības un informatīvos pasākumus lauksaimniekiem un mežsaimniekiem.

Saistībā ar ĀCM vairākos Latvijas novados un pagastos Pārtikas un veterinārais dienests noteicis karantīnu un ar to saistošos noteikumus, kuri obligāti jāievēro.

Mācības "Lauksaimniecības dzīvnieku labturības prasības ražojošās saimniecībās (piena un gaļas liellopi)"

Jēkabpils KB organizē mācības lopkopības saimniecībām "Lauksaimniecības dzīvnieku labturības prasības ražojošās saimniecībās (piena un gaļas liellopi)" 13.-15.07. 2022. ZS ''Ielejas" Saukas pagastā un ZS "Kalna Dambrāni" Viesītes pagastā.
Lektori: Andrejs Elksniņš, Ziedīte Bimšteine.
Iepriekšēja pieteikšanās, aizpildot šo formu:
https://forms.gle/dqo7xH9WzawVUS2J9

Kontaktinformācija: ziedite.bimsteine@llkc.lv vai t. 28361750

12-20.07.2022 | Mācības "Lauksaimnieciskās ražošanas ietekme uz vidi" (praktiskās nodarbības ārzemēs - Lietuvā un Polijā)

SIA LLKC Ogres birojs aicina uz 32h bezmaksas mācībām “Lauksaimnieciskās ražošanas ietekme uz vidi" (praktiskās nodarbības ārzemēs Lietuvā un Polijā)

Teorētiskās nodarbības 12. un 15.07.2022 Ogres centrālajā bibliotēkā.
Praktiskās nodarbības 18-20.07.2022 apmeklējot saimniecības Lietuvā un Polijā.

Obligāti jāpiedalās visās mācību dienās.

Lektori:
• LLKC Ogres biroja augkopības konsultante Ieva Kamerāde Sniedze
• Agronome, ZM un ES SĪN ekspertu grupu locekle, Augu šķirņu saimniecisko īpašību novērtēšanas laboratorijas vadītāja Anda Rūtenberga-Āva

Latvijas Lauku konsultācijas un izglītības centra Krāslavas birojs  vasaras sākumā organizēja pieredzes apmaiņas braucienu  Krāslavas gaļas liellopu audzētāju interešu grupai.

Lapas

Subscribe to RSS - Lauksaimniecība