Mājražošana

Līdz 15. jūlijam Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) izsludina elektronisku pieteikšanos tiem mājražotājiem, kuri vēlas piedalīties izstādes “Riga Food 2017” Novadu stendos.

LLKC Aizkraukles birojā notika seminārs mājražotājiem, kurā piedalījās 12 interesenti. Lektore Sandra Muižniece-Brasava no LLU dalījās ar savām zināšanām par pārtikas iepakojumu.

Seminārs par to, kā veiksmīgi darboties mājražotāju statusā, ādu tēmu 27. aprīlī notika Ungurpilī, Alojas novada uzņēmējdarbības atbalsta centrā – bibliotēkā “Sala”.Par šo Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) piedāvājumu bija ieinteresējušies 15 cilvēki gan no Alojas novada, gan arī no Skultes, Limbažiem, Burtniekiem u. c.

Alojas novads reizi divos gados rīko Uzņēmēju dienu un komercizstādē palepojas ar vietējiem ražojumiem un pakalpojumiem. Alojas sporta hallē pasākums notika jau ceturto reizi.

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Liepājas nodaļā 30.

Krustpils novada “Kronvaldos” pie dārzeņu un stādu audzētājas un mājražotājas Ritmas Kregeres uz pirmo šī gada kopīgo tikšanos, ko rīkoja LLKC Jēkabpils nodaļa, marta beigās pulcējās esošie un topošie mājražotāji.

Lapas