Grobiņa, 18. aprīlis | Seminārs par aktualitātēm lauku saimniecībām / uzņēmējiem

Datums: 
18. Aprīlis, 2019
Reģions: 
Vieta: 
Grobiņas Robežnieku kultūras nams

LLKC Liepājas konsultāciju biroja kopā ar Grobiņas novada domi, Lauku atbalsta dienestu, biedrību “Liepājas rajona partnerība” un Valsts darba inspekciju piedāvā bezmaksas informatīvo semināru par aktualitātēm lauku saimniecībām / uzņēmējiem.

Datums un laiks: 2019. gada 18. aprīlī (ceturtdien) plkst. 10:00.

Norises vieta: Grobiņas Robežnieku kultūras namā (Liepu iela 1a, Grobiņa)

Programmā:
@ Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (www.llkc.lv) plānotie pasākumi, apmācības, konsultācijas un dažādas citas aktualitātes.
@ Biedrības “Liepājas rajona partnerība” (www.lrpartneriba.lv) aktualitātes un piedāvātās iespējas lauku uzņēmējdarbības un zivsaimniecības attīstībai.
@ Lauku atbalsta dienesta (www.lad.gov.lv) aktualitātes saistībā ar platību maksājumiem un plānotiem projektu un investīciju pasākumiem.
@ Valsts darba inspekcijas (www.vdi.gov.lv) ieteikumi sezonas darbinieku, jauniešu nodarbināšanai, kā arī kopumā darba likumdošanas un darba aizsardzības prasību ievērošanai laukus saimniecībās / uzņēmumos.
@ Juridisko jautājumu nianses lauku saimniecībās / uzņēmumos – līgumu būtiskās sastāvdaļas un biežāk pieļautās kļūdas, darbs ar parādniekiem, diskusija un atbildes uz citiem aktuāliem jautājumiem (Kristīne Cimermane, LLKC juriskonsulte).

!!! Seminārā tiks pievērsta uzmanība gan aktualitātēm, gan arī praktiskām lietām, kas saistītas ar darbinieku nodarbināšanu, darba drošību, kā arī juridiskām lietām saistībā ar sadarbības līgumu sastādīšanu un sniegtas atbildes uz jums aktuāliem jautājumiem. Ja ir noteiktas situācijas un jautājumi, uz kuriem vēlaties saņemt atbildi semināra laikā, lūdzam iepriekš tos atsūtīt, lai var sagatavot pēc iespējas izsmeļošāku atbildi.

Papildus informāciju var iegūt sazinoties ar Alekseju Kačanovu (tālr. 27843096, e-pasts: aleksejs.kacanovs@llkc.lv).

====
CITI PLĀNOTIE SEMINĀRI
NĪCA |2019. gada 15. aprīlī (pirmdien) plkst. 10:00 Nīcas kultūras namā (Bārtas iela 6, Nīca). Papildus informāciju var iegūt sazinoties ar Ainaru Sīkli (tālr. 28694069, e-pasts: ainars.siklis@llkc.lv).

@ PRIEKULE | 2019. gada 17. aprīlī (trešdien) plkst. 10:00 Priekules kultūras namā (Peldu iela 1, Priekule). Papildus informāciju var iegūt sazinoties ar Irinu Ginteri (tālr. 28310484, e-pasts: irina.gintere@llkc.lv).

@ RUCAVAS NOVADS | 2019. gada 29. aprīlī (pirmdien).
& plkst. 11:00 RUCAVAS kultūras namā (Pagastmāja, Rucava, Rucavas novads).
AKTUALITĀTES - Lauku atbalsta dienesta aktualitātes saistībā ar platību maksājumiem un plānotiem projektu un investīciju pasākumiem. LAD KONSULTĀCIJAS EPS pieteikumu aizpildīšanā.
& plkst. 11:30 SIKŠŅU kultūras namā (Sikšņi, Dunika, Rucavas novads).
AKTUALITĀTES - Lauku atbalsta dienesta aktualitātes saistībā ar platību maksājumiem un plānotiem projektu un investīciju pasākumiem. LAD KONSULTĀCIJAS EPS pieteikumu aizpildīšanā.

Papildus informāciju var iegūt sazinoties ar Alekseju Kačanovu (tālr. 27843096, e-pasts: aleksejs.kacanovs@llkc.lv).

Kontaktinformācija: 
Aleksejs Kačanovs (tālr. 27843096, e-pasts: aleksejs.kacanovs@llkc.lv)
Kategorija: 
Lauku tīkls
Reģions filtram: