Iesniegti pieteikumi zivsaimniecības gada balvai „Lielais loms – 2015”

Lai īpaši izceltu zivsaimniecības nozares svarīgo lomu valsts tautsaimniecības attīstībā, Zemkopības ministrija šogad ieviesusi jaunu tradīciju – pasniegt gada balvu „Lielais loms–2015” labākajiem zivsaimniecības nozarē strādājošajiem.

Izvirzīt pretendentus konkursam līdz šī gada 17. augustam tika aicināti ne tikai zivsaimniecības nozares uzņēmumi un nevalstiskās organizācijas, bet arī pašvaldības.

Pretendenti gada balvai „Lielais loms–2015” tiks vērtēti nominācijās: „Gada uzņēmums zivsaimniecībā”, „Jauns un daudzsološs nozarē”, „Par inovatīvu uzņēmējdarbību”. Tiks pasniegta balva „Par mūža ieguldījumu zivsaimniecībā”, kuru piešķirs cilvēkam par ilgstošu un nozīmīgu ieguldījumu zivsaimniecības nozares attīstībā.

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra konsultāciju birojos un Lauku atbalsta dienestā kopā saņemti 19 pieteikumi zivsaimniecības gada balvai, no kuriem astoņi pieteikumi ir nominācijai „Gada uzņēmums zivsaimniecībā”, nominācijai „Par inovatīvu uzņēmējdarbību” – četri pieteikumi, nominācijai „Jauns un daudzsološs nozarē” – trīs pieteikumi, savukārt nominācijai „Par mūža ieguldījumu zivsaimniecībā” izvirzīti četri cilvēki. Jāatzīmē, ka daži uzņēmumi pieteikti vienlaikus vairākās nominācijās.

Katrā nominācijā noteiks vienu laureātu, kurš saņems balvu „Lielais loms–2015”, Zemkopības ministrijas diplomu un naudas balvu, kā arī veicināšanas balvu saņēmējus. Plānots, ka laureātu godināšanas pasākums notiks 2015. gada nogalē.

Agnese Neimane–Jordane,

Valsts Zivsaimniecības sadarbības tīkla projektu vadītāja

Pievienot komentāru