Vietējās pārtikas piegādātāji – www.novadagarsa.lv!

Iespēju katrā Latvijas reģionā atrast sev tuvāko vietējās pārtikas ražotāju, kurš nodrošina arī savas produkcijas piegādi, piedāvā LLKC jaunais elektroniskais katalogs www.novadagarsa.lv. Katalogā pieejami arī zivju un zivju produkciju tirgotāji, ko visērtāk atrast, izmantojot filtru.

Aicinam pieteikties arī citus zivju produkcijas tirgotājus, kuri lielākoties izmanto Baltijas jūras un/vai Latvijā audzētas vai nozvejotas zivis. Par iespēju tikt iekļautam katalogā rakstīt kristaps.gramanis@llkc.lv vai arī zvanīt 28304909.

Katalogā var atzīmēt izvēlni “Iespējama piegāde” un atrast sev tuvāko vietējo produktu ražotāju. Aicinām ar saimnieku sazināties individuāli. Tādējādi uzreiz kļūs skaidrs, vai viņam pieejami jūs interesējošie produkti, kā viņš tos piedāvā saņemt un kā veikt apmaksu. Šādā veidā katrs pats var izveidot savu pārtikas piegādātāju sarakstu, ko izdrukāt un lietot.Informācija tiek aktualizēta regulāri. Pašlaik katalogā ievadīta informācija par vairāk nekā 600 saimniecībām, no kurām piegādes nodrošina 470.

LLKC informācija

Pievienot komentāru