Vecumnieku novads

Seminārs Mazais ērglis un lauksaimniecības zemes

Tiks rīkots seminars "Mazais ērglis un lauksaimniecības zemes" ZOOM platformā 03.12.2020.
Pieslēgšanās plkst 13:00.

13:00-13:15 Kristaps Stallīts(Lauku attīstības konsultants): Aktuālais lauksaimniekiem un zemju īpašniekiem

13:15-14:30 Agnis Bušs (Ornitologs ): Mazais ērglis, statuss, aizsardzība, sastopamība; Mazajam ērglim vajadzīgais - mežs un atklāta ainava; Dabai draudzīga saimniekošana, kas palīdz arī mazajam ērglim

14:30-14:45 Agnis Bušs (Ornitologs ),Kristaps Stallīts (Laukuattīstības konsultants) Noslēguma jautājumi, diskusija

Vecumnieku novads, Bārbeles pagasts, meža īpašums "Kārļi." | Informatīvais seminārs "MKPC aktualitātes, jaunaudžu kopšana praksē, mazgabarīta meža tehnika."

Praktisks seminārs meža īpašumā "Kārļi". Bārbeles pagasts, Vecumnieku novads. Koptu un nekoptu jaunaudžu salīdzināšana. Krājas kopšanas cirtes analīze. Mazgabarīta meža tehnikas demonstrējums.

Bārbeles tautas nams | Informatīvais seminārs "Aktualitātes mežu īpašniekiem"

Apmeklētājiem būs iespēja uzzināt aktuālāko informāciju par MKPC darbību, jaunaudžu aizsardzību pret dzīvnieku bojājumiem, kā arī meža sertifikācijas prasībām meža apsaimniekošanā. Dabā būs iespējams aplūkot mazā ērgļa ligzdas, kā arī uzzināt informāciju par šī ērgļa aizsardzību.

Vecumnieku novads, Kurmenes pagasts "Pūpoli" | Plkst 13:30 Informatīvais seminārs "Par videi draudzīgu mežsaimniecību."

Apmeklētājiem būs iespēja uzzināt aktuālāko informāciju par jaunaudžu aizsardzība pret pārnadžu bojājumiem, meža inventarizāciju, meža īpašumu robežstigām un robežzīmēm. Dabā būs iespējams aplūkot Ar ES atbalstu atjaunotās un ieaudzētās platības, kā arī plantāciju mežā veiktas izlases cirtes.

Jumīša svētki Vecumniekos

Jumīša svētki Vecumniekos
Jumīša svētki notiks Vecumnieku novadā, Vecumniekos,
(Bauskas ielā 16),10. oktobrī plkst 10:00.
Notiks ikgadējais ražas gadatirgus, uz kuru ir aicināti visi pirkt un pārdot gribētāji.
Jumīša svētkos arī piedalīsies amatiermākslas kolektīvi, kuri nodrošinās jautru svētku noskaņu.

Vecumnieku novads | Par lielogu dzērveņu slimību ierobežošanu un citiem audzēšanas riskiem

Demonstrējuma mērķis: salīdzināt augu aizsardzības shēmas nozīmīgāko lielogu dzērveņu un krūmmelleņu slimību ierobežošanā, izmantojot gan ķīmiskos, gan bioloģiskos augu aizsardzības līdzekļus, tādējādi samazinot audzēšanas riskus (ražas zudumus).
Tēma: Lielogu dzērveņu šķirņu nozīmīgākās slimības un to ierobežošanas iespējas, citi audzēšanas riski un to ierobežošanas iespējas.
Lauka diena notiks: plkst. 13:00 – 15:00 , Vecumnieku nov., SIA O.G.A., “Vilku purvā” (koordinātas: 56.584592, 24.595402)

Gadskārtējās rudens stādu dienas kokaudzētavā “Dzērves”

Gadskārtējās rudens stādu dienas kokaudzētavā “Dzērves”
Rudens stādu dienas Valles pagastā, Vecumnieku novadā kokaudzētavā “Dzērves”, šogad notiks 26. septembrī plkst 9:00. Rudens stādu dienas tiek rīkotas jau divpadsmito reizi.
Būs iespējams iegādāties jaunos augļu koku stādus ar 20% atlaidi. Ābeles, bumbieres, ķirši, plūmes, persiki, aprikozes, ogulāji būs plašā izvēlē. Kā arī dekoratīvie stādi, augļu koki un krūmi.
Plašā izvēlē būs pieejami arī vīnogu stādi no stādaudzētavas “Skāduļi”.

Lapas

Subscribe to RSS - Vecumnieku novads