Cēsu nodaļa aicina jauniešus iesaistīties uzņēmējdarbības veicināšanas aktivitātē

PielikumiGalerijaPrint

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Cēsu nodaļa aicina jauniešus iesaistīties Valsts Lauku tīkla aktivitātē „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai”. Pasākums Cēsu nodaļā tiek īstenots trešo gadu, aktivitātes mērķis – lauku jauniešu aktivizēšana, kompetenču attīstība un iesaistīšana lauku uzņēmējdarbībā un sabiedriskajā dzīvē. Pasākuma ietvaros jaunieši tiks apmācīti apzināt ideju, to analizēt, izstrādāt attīstības plānu, tiks informēti par iespējām piesaistīt ES Lauku attīstības plāna finansējumu.

Tiek aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 18 līdz 30 gadiem, kuri vēlas mācīties un uzsākt vai attīstīt savu uzņēmējdarbību laukos, kā arī darboties lauku attīstībā vai tās sabiedriskās dzīves pilnveidošanā, īstenojot savas idejas.

Pasākums norisināsies vairākos posmos: informatīvā diena, piecas mācību dienas, individuālā sadarbība un konkurss ar naudas balvām. Pēc rīcības plāna izstrādāšanas jaunietis saņem sertifikātu par programmas apgūšanu.

Jaunieši tiek aicināti 16. aprīlī plkst. 10.00 Dārza ielā 12, Priekuļos (2. stāvā, mazajā zālē) uz informatīvo dienu, kura noslēgsies ar dalībnieku atlasi mācībām.

Jauniešiem dalība pasākumā ir bezmaksas.

Pieteikties līdz 15. aprīlim: Evija Atvara, mob. tel. 26360434;

e–pasts evija.atvara@llkc.lv; vai 113. telpā, Dārza ielā 12, Priekuļos.

Foto galerija: 

Pievienot komentāru