Aizvadīti tradicionālie Preiļu novada svētki

GalerijaPrint

Gaisā virmojot rudens smaržai no saldiem āboliem, nokultiem labības laukiem un sārtiem pīlādžiem, 30. augustā aizritējuši jau par tradīciju kļuvušie Preiļu novada svētki. 

 Lai svētku dalībnieki un viesi dažādos pasākumos varētu baudīt svētku gaisotni, svētku rīkotāji ieguldīja lielu darbu, kurā savu artavu deva arī LLKC Preiļu konsultāciju biroja un nodaļas speciālisti.

LLKC Preiļu konsultāciju birojs svētkos piedalījās ar informatīvo stendu, kurā ikviens interesents varēja iepazīties ar aktuālāko informāciju lauksaimniecībā un mežsaimniecībā. Lai šo pasākumu padarītu interesantāku, stenda apmeklētājiem tika piedāvāta iespēja piedalīties konkursā – graudaugu sēklu atpazīšanā. Par piedalīšanos konkursā dalībnieki saņēma LLKC dizaina uzlīmes „Lieliska saimniece” un „ Īsts saimnieks”.

Pasākuma dienā informatīvais stends tika plaši apmeklēts. Preiļu konsultāciju biroja darbinieces cienāja svētku dalībniekus ar „Latvijas labumiem” – āboliem no sava dārza un svaigu lauku pienu. Bērnus iepriecinājām ar baloniem, kas noformēti ar LLKC un VLT logo.

Jau par tradīciju kļuvis arī svētku dalībnieku gājiens, kurā jau otro gadu pēc kārtas piedalījās arī LLKC Preiļu konsultāciju biroja un nodaļas kolektīvs. Šogad svētku organizētāji piedāvāja iespēju gājiena dalībniekiem ierasties ar motorizēto transportu, ko izmantojām arī mēs.

Paldies par sadarbību un atbalstu informatīvā stenda tapšanā biedrībai „Preiļu lauksaimnieku apvienība” un Latvijas Zemnieku federācijai! Paldies arī zemnieku saimniecības „Sudrabiņi” īpašniekam Jurim Pudulim par atbalstu svētku gājienā,  nodrošinot ar traktortehniku.

Ar radošām idejām un iedvesmu dalībai Preiļu novada svētkos aktīvi gatavojās viss Preiļu biroja un nodaļas kolektīvs. Patiess prieks par to, ka pēc svētkiem dzirdamas pozitīvas atsauksmes par stenda gaumīgo noformējumu un atraktīvo piedalīšanos svētku gājienā.

Piedalīšanās šāda veida pasākumos veido pozitīvu uzņēmuma tēlu, kā arī  popularizē biroja piedāvāto pakalpojumu klāstu. Svarīgi ir tas, ka šādi kopīgi darbojoties saliedējas biroja komanda, un tas norāda uz to, ka tikai ar kopīgiem spēkiem mums izdodas  panākt vislabāko rezultātu. Paldies manam kolektīvam par radošajām idejām un aktīvo piedalīšanos Preiļu novada svētkos!

 Svētki aizvadīti, bet ceru, ka tajos gūto pozitīvo emociju pietiks vēl ilgam laikam!

 Mārīte Vucenlazdāne,

LLKC Preiļu konsultāciju biroja vadītāja 

Foto galerija: 

Pievienot komentāru