Daugavpils jaunieši gatavi ķerties pie sava biznesa

GalerijaPrint

LLKC Daugavpils nodaļa 26. maijā aicināja  aktīvus jauniešus no Daugavpils un Ilūkstes novadiem uz pasākumu „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai”.

Pasākums notiek visos Latvijas novados, lai aktīvie, ralph lauren uk sale iniciatīvas bagātie un radošie jaunieši no laukiem  varētu papildināt savas zināšanas par uzņēmējdarbību. Pasākumā tika uzaicināti dažādas nozares speciālisti un lektori, kuri palīdz jauniešiem atrast sevi kādā nozarē, kā  arī attīstīt jau esošo uzņēmējdarbību.

Jauniešiem piedāvāta iespēja pārņemt pieredzi no veiksmīgiem jauniešiem un veiksmīgiem uzņēmējiem, kuri darbojas dažādas nozarēs, ka arī apgūt idejas definēšanu, uzņēmējdarbības un grāmatvedības pamatus, biznesa plānu un projektu izstrādi, to sastāvdaļas, kā arī jaunieši mācījās izstrādāt savus biznesa plānus.

Informatīvo dienu apmeklēja gan savu uzņēmējdarbību uzsākuši jaunieši, gan tie, kuri vēlas atgriezties no pilsētā laukos ar dažādam idejām  un gatavi strādāt, lai attīstītu savu uzņēmējdarbību tieši laukos.

Definēt savas idejas, iedvesmoties un noticēt saviem spēkiem palīdzēja profesionāļi un lietpratēji savās nozares: LLKC Daugavpils nodaļas speciālisti, konsultanti; Daugavpils un Ilūkstes partnerības “Kaimiņi” koordinatore; Ilmārs Lociks – SIA “Beibuks” vadītājs; Vita Brakovska – uzņēmējdarbības, inovāciju eksperte; Daina Kriviņa – SIA “DK Projekts” īpašniece; Vladislavs Stankevičs un Andris Kucins no Latgales plānošanas reģiona; Olesja Ņikitina – Daugavpils womens ralph lauren polo shirts outlet novada domes Jaunatnes lietu speciāliste; Aija Bitinas – Valsts AS “Attīstības finanšu institūcija Altum” Daugavpils filiāles ESF kredītprojekta vadītāja.

Daugavpils nodaļā apmācības tika veiktas sadarbībā ar Daugavpils novada domi, un jauniešu lietu un uzņēmējdarbības speciālisti aktīvi strādāja ar lauku jauniešiem, organizēja dažādas aktivitātes, lai popularizētu lauksaimniecību, uzņēmējdarbību lauku jauniešiem.

Piecu dienu mācības noslēdzās ar interesantu pieredzes apmaiņas braucienu pie aktīviem un veiksmīgi strādājošiem lauksaimniekiem – z/s “Stārķi” saimnieka Roberta Jonāna,  kurš ir prātīgs piena lopu  un graudaugu audzētājs, un Vitolda Kvedera, z/s „Zālītes” īpašnieka, un kooperatīvā „Sēlijas āres”, kurā atrodas gan gaļas šķirnes lopi, gan graudaugu platības, gan augu eļļu ražošanas cehs, gan transporta pakalpojumi, gan atpūtas bāze brīnišķīgā ezera krastā.

Jaunieši biji ļoti apmierināti ar apmācības gaitu un braucienu, women ralph lauren dresses saņemot sertifikātus  bija ļoti iedvesmoti un gatavi strādāt un attīstīties, gatavi piedalīties konkursa “Tu vari vairāk!”, lai prezentētu un pastāstītu par savu biznesa ideju ne tikai reģionālā līmenī, bet arī Latvijas mērogā.

Vēlam jauniešiem pacietību, izturību un veiksmi darbā!

 

Elvīra Sokolova,

LLKC Daugavpils nodaļas lauku attīstības konsultante  

 

Foto galerija: 

Pievienot komentāru