Konkurss “Šodien laukos” – bērnudārzniekiem!

PielikumiPrint

Konkursā “Šodien laukos” klāt šī gada jaunums – izzinošais posms pirmsskolas vecuma bērniem no 3 līdz 7 gadiem! Tajā piedalīties aicināti kā individuāli dalībnieki, tā bērnudārzu grupiņas.

Konkursa otrais posms norisināsies nepilnu mēnesi – līdz 31. jūlijam.

Zane Zirne, projekta “Šodien laukos” vadītāja: “Mēs aicinām mazos pasaules izzinātājus kļūt par “Šodien laukos” korespondentiem! Esam izvirzījuši trīs lielās tēmas – lauksaimniecība, mežsaimniecība un zivsaimniecība. Dalībniekiem jāizvēlas sev tuvākā un tīkamākā no tām, jāizzina kāds konkrēts process, kas saistās ar šo tēmu. Tad to apkopo video formātā, un video ziņu atsūta mums! Nenoliedzami šī ir tā vecuma grupa, kurā nepieciešama vislielākā vecāku iesaiste, uz ko arī ļoti ceram!”

Līdzīgi kā pirmajā posmā, arī tagad iesūtītos darbiņus vērtēs, un konkursa noslēgumā trīs labākie individuālie dalībnieki un trīs veiksmīgākās pirmsskolas izglītības iestāžu grupiņas iegūs izglītojoša rakstura veicināšanas balvas atbilstoši bērnu vecumam.

Kopējais balvu fonds – 500 eiro!

Pieteikties konkursam var jebkurā brīdī visā tā norises laikā. Vairāk informācijas, otrā posma pieteikuma anketas un konkursa nolikumu meklē www.laukutikls.lv lapā sadaļā “Uzņēmējdarbība/Skolām”.

Ieskatu, kā mums veicies konkursa pirmajā posmā, kurā startēja skolēni vecumā no 12 līdz 16 gadiem, vari redzēt konkursa oficiālajās lapās tiešsaistes sociālo tīklu tīmekļa vietnēs Facebook (facebook.com/sodienlaukos) un Instagram (instagram.com/konkurss_sodienlaukos).

Atgādinām, ka konkurss norisinās no marta beigām līdz pat decembra sākumam. Tā norise ir sadalīta trīs posmos, katram posmam nosakot konkrētu norises laiku un auditoriju. Noslēdzošais jeb konkursa 3. posms būs skolēniem vecumā no 8 līdz 11 gadiem. Tas norisināsies novembrī/decembrī. Tā kā gaisā jau būs jūtams ziemas un svētku tuvums, tad arī konkursa tēma un uzdevumi būs saistīti ar to. Arī šīs grupas dalībnieki tiks apbalvoti ar vērtīgām, gadalaikam un svētkiem atbilstošām balvām.

Uz visiem jautājumiem atbildēsim e-pastā sodienlaukos@llkc.lv. Mēs, konkursa komanda, ar nepacietību gaidām pirmos pieteikumus, jo arī mums šī būs nebijusi pieredze! J

  

Infromāciju sagatavoja

Ilze Rūtenberga-Bērziņa,

LLKC sabiedrisko attiecību vadītāja

 

 

Pievienot komentāru