Pirmie lauku uzņēmēju sporta svētki

GalerijaPrint

Riebiņu novada Stabulniekos aizvadīti pirmie LLKC Preiļu konsultāciju biroja un biedrības „Preiļu Lauksaimnieku apvienība” kopīgi rīkotie lauku uzņēmēju sporta svētki.

 Pasākums notika 11. jūlijā pozitīvā un veselīgu dzīvesveidu atbalstošā gaisotnē.  Neskatoties uz to, ka šī nedēļas nogale lielākajai daļai mūsu puses lauksaimnieku bija diezgan saspringts siena sagatavošanas laiks, vairāk nekā 150 lauksaimnieki un lauku uzņēmēji piedalījās sporta svētkos.

 Šāda veida pasākums tika rīkots ar mērķi uzsākt un katru gadu turpināt jaunu LLKC Preiļu konsultāciju biroja un biedrības „Preiļu Lauksaimnieku apvienība” kopīgo tradīciju – organizēt un veicināt Preiļu konsultāciju biroja klientu un Lauksaimnieku apvienības biedru sadarbību un aktīvu atpūtu.

Sporta svētki sākās ar dalībnieku parādi un svinīgo svētku atklāšanu, kur ar savu uzrunu svētku dalībniekus sveica Riebiņu novada domes priekšsēdētājs Pēteris Rožinskis, pārstāvji no LLKC Preiļu konsultāciju biroja un biedrības „Preiļu lauksaimnieku apvienība”.

Pēc jautras kopīgas iesildīšanās dalībniekiem tika piedāvāta iespēja piedalīties gan komandu kausu un medaļu izcīņā, gan individuālajās disciplīnās.

Komandu sacensībai kopā pieteicās 14 komandas, katra sešu cilvēku sastāvā no Preiļu, Riebiņu, Vārkavas un Līvānu novadiem. Komandu uzvarētāji tika noskaidroti pēc iegūto punktu apkopošanas piecos komandu sporta veidos – volejbolā, slapjajā tautasbumbā, riteņbraukšanā, virves vilkšanā un stafetē ar šķēršļiem.

Individuālās sacensības notika deviņās disciplīnās: lauku sieva un lauku vīrs,  spēcīgākais fermeris(e), zābaka mešana, graudaugu un zālāju sēklu atpazīšana, siena vākšana, talka, basketbola soda metieni, sievu vizināšana šķēršļu trasē, riteņbraukšana.

Komandām kopvērtējumā pirmo vietu ieguva komanda „Ivanānu Mājas”, otrajā vietā komanda „Sīļukalns”, trešā – komanda „Aizkalne”.

Tāpat katrā no individuālo disciplīnu veidiem tika noskaidroti un apbalvoti ar medaļām un diplomiem trīs pirmo vietu ieguvēji.

Sporta spēles noslēdzās ar uzvarētāju apbalvošanu un lustīgu balli.

Par atbalstu sporta svētku tapšanā paldies Riebiņu novada domei, īpaši priekšsēdētājam Pēterim Rožinskim un Dravnieku pamatskolas direktoram Jānim Znotiņam! Paldies sporta spēļu tiesnešiem Ārijai Pudulei, Guntim Belkovskim, Ivaram Dreijeram, Zintim Vucenlazdānam, Arvīdam Sprindžam un medmāsai Līgai Vucenlazdānei.

Par būtisku ieguldījumu sporta spēļu organizēšanā paldies LLKC Preiļu nodaļas un Preiļu konsultāciju biroja darbiniekiem – Jolantai Augšpūlei, Teklai Mediņai, Lidijai Kivleniecei, Zitai Briškai, Elzai Spodrai Elstei, Inesei Magdalenokai, Ilgai Ušackai, Ilzei Solai un Jānim Dambam, Natālijai Gilučei, Anitai Upeniecei un Kristīnei Neiceniecei! Paldies arī mūsu praktikantēm Kristīnei Ušackai un Ingai Circenei!

 Liels paldies arī sporta spēļu atbalstītājiem un pašiem dalībniekiem par dzīvespriecīgo gaisotni! Patiesi ceru, ka šis pasākums turpmāk kļūs par sportisku un  lauksaimniekus vienojošu tradīciju daudzu gadu garumā.

 

 Mārīte Vucenlazdāne,

LLKC Preiļu konsultāciju biroja vadītāja

Foto galerija: 

Pievienot komentāru