Skolēni un pedagogi atzinīgi vērtē semināru Dagdas novadā

GalerijaPrint

LLKC Krāslavas nodaļa 25. februārī organizēja informatīvo semināru Dagdas novada Andzeļu pamatskolā par uzņēmējdarbības iespējām lauku teritorijā.

Pasākums tika organizēts Valsts Lauku tīkla pasākuma „Uzņēmējdarbības laukos popularizēšana vispārizglītojošajās skolās” ietvaros.

Prezentācijā bija skatāma informācija par LLKC pakalpojumu klāstu saistībā ar lauku attīstību, tradicionālajām un netradicionālajām saimniekošanas nozarēm, ES un valsts budžeta atbalstu lauku attīstībai. Tika sniegta informācija par kooperācijas nozīmi un aktualitāti, it īpaši mazām lauku saimniecībām. Skolēnus uzrunāja arī vietējais uzņēmējs Vladislavs Višņevskis.Jauniešus interesēja bioloģiskās saimniekošanas metodes un zemes apstrādājamā tehnika. Vēlāk tika organizēts konkurss  graudaugu sēklu atpazīšanai. Skolēni veiksmīgi tika galā ar uzdevumu. Visi četrpadsmit dalībnieki noslēgumā saņēma dāvanas. Skolēni un pedagogi atzinīgi novērtēja pasākumu un atzīmēja, ka tie nepieciešami skolēnu informēšanas līmeņa paaugstināšanai par  uzņēmējdarbības attīstību laukos.

Terēze Brazeviča,

LLKC Krāslavas nodaļas uzņēmējdarbības konsultante

Aivars Plotka,

Dagdas novada lauku attīstības konsultants

 

 

 

 

 

 

Foto galerija: 

Pievienot komentāru