Biznesa rītā Liepājā par to, ko no jaunajiem uzņēmējiem sagaida biznesa eņģeļi

Datums: 
13. Novembris, 2015
Reģions: 
Vieta: 
Kurzemes Biznesa inkubatora telpas

Kurzemes Biznesa inkubators š.g. 13. novembrī, ielūdz uz ikmēneša Biznesa rītu, kas šoreiz norisināsies sadarbībā ar Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīklu. Pasākums norisināsies Kurzemes Biznesa inkubatora telpās, Pļavu ielā 17.
Aicinam pieteikties savlaicīgi, jo dalībnieku skaits šoreiz ir ierobežots.

Biznesa rītā piedalīsies Latvijas Biznesa Eņģeļa Tīkla (LatBAN) valdes priekšsēdētājs Juris Birznieks, kurš ikmēneša Biznesa rītu apmeklētājiem pastāstīs par to, ko no jaunajiem uzņēmējiem sagaida biznesa eņģeļi.

Investors dalīsies savā pieredzē ar jaunajiem uzņēmējiem un ideju autoriem, pastāstīs par jauno uzņēmēju biežāk pieļautajām kļūdām stājoties investora priekšā, īpašībām kādām jāpiemīt veiksmīgam uzņēmējam, kā arī dalīsies veiksmes stāstos par investīcijas saņēmušajiem.

Biznesa eņģelis ir investors, kurš ir guvis pieredzi uzņēmējdarbībā un investē savus privātos līdzekļus biznesa projektos. Biznesa eņģelis ir nozīmīgs atbalsts jaunajiem uzņēmumiem ar izaugsmes potenciālu to agrīnā attīstības stadijā. Eņģeļa pieredze uzņēmējdarbībā dod iespēju atrast projektam īsāko ceļu uz peļņu.

LatBAN mērķis ir paplašināt un attīstīt investora tīklu Latvijā, atbalstīt jaunus un perspektīvus projektus. LatBAN uz doto brīdi piesaistīti 49 investori, kuri jaunajos biznesa projektos kopumā investējuši vairāk kā 1 miljonu eiro.

Biznesa rīts notiks 13. novembrī, plkst. 12:00, Kurzemes Biznesa inkubatora telpās – Pļavu ielā 17.
Dalība seminārā: bezmaksas!
Reģistrēšanās dalībai pasākumā līdz š.g. 12. novembrim, sūtot pieteikumu uz e-pastu: megija@kbi.lv.
Dalībnieku skaits ierobežots!

Vēlamies vērst Jūsu uzmanību, ka Biznesa rīts šoreiz notiks piektdienā, nevis kā ierasts ceturtdienā!

Biznesa rīti Liepājā tiek organizēti vienreiz mēnesī par uzņēmējiem aktuālām tēmām. Nākamais biznesa rīts paredzēts decembrī. Šo Biznesa rītu organizē Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar SEB banku, Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīklu, Tirdzniecības un rūpniecības kameru un Liepājas pilsētas domi.

www.kbi.lv

Kontaktinformācija: 
Megija Turka (e-pasts: megija@kbi.lv; tālr. 63429747)
Reģions filtram: