Apkaimes darbnīca Spuņciemā

Datums: 
23. Novembris, 2019
Reģions: 
Vieta: 
Vietvalži

Vai vēlies iepazīties un darboties kopā ar kaimiņiem un citiem Tavas apkaimes iedzīvotājiem? Vai iededzies par Spuņciema attīstību un Tev ir idejas, ko būtu nepieciešams uzlabot? Piedalies projekta KOPA apkaimes darbnīcā, kas notiks 23. novembrī 11.00-15.00 Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centra filiālē Salas pagastā “Vietvalži”.

Apkaimes darbnīca ir pirmā aktivitāte garā un vērtīgā projektā, kas pievērsīsies kopumā 32 apkaimēm, veicinot tās iedzīvotāju dalīšanos prasmēs, zināšanās, idejās. Skaisti dekorēts soliņš autobusa pieturā? Jauna mūžizglītības programma? Tūrisma taka? Idejām ir dota iespēja lidot, un ar dažādām metodēm tiks meklēti veidi, kā dažādās idejas apvienot, kā meklēt resursus apkaimes iedzīvotāju starpā, kā līdzdarboties pašiem un kopā veidot savu apkaimi labāku. Apkaimes darbnīca būs arī iespēja iepazīt vienam otru un uzzināt par dažādām iedzīvotāju prasmēm.

Ja arī Tevi aizrauj iespēja pievienoties ar idejām un darbu, nāc uz apkaimes darbnīcu un pavadi lielisku sestdienu! Tiekamies – iepazīsimies, domāsim, ko varam darīt paši, kā varam kopīgi attīstīt savu apkaimi! Ja plāno ierasties, dod ziņu uz kopa@pierigaspartneriba.lv vai uz mūsu Facebook, lai zinām, cik daudz našķu gatavot!

Pasākumu organizē biedrība “Pierīgas partnerība” projektā KOPA / projekts "Kopienu pārdomāta attīstība". Vairāk par projektu facebook.com/projektsKOPA.

Kontaktinformācija: 
Brigita Medne, 28835009, kopa@pierigaspartneriba.lv
Reģions filtram: