* Babītes novads

Sīpolu svētki Salas pagastā

Jau 22.08.2021. Salas pagastā 'Sīpolu svētki'.
Šī gada svētku tēma - “Sīpola slava”.

Pasākuma laikā būs iespēja apmeklēt slavenību Pop-up tirdziņu, redzēt Slackline, BMX paraugdemonstrējumus un teātra izrādes, piedalīties dažādās darbnīcās, konkursos un sīpolu kapāšanas čempionātā, gardi paēst, klausīties koncertos un pašiem sadziedāties. Tāpat svētkus kuplinās iemīļotā erudīcijas spēle "Bīstamāks par gūgli"

Tematiskās darbnīcas projektā 'Par prasmīgām ģimenēm'

8.augustā, kultūrizglītības centrā “Vietvalži”, Spuņciemā, Salas pagastā, no plkst. 14:00, projekta “Par prasmīgām ģimenēm” ietvaros notiks pasākums “19. gs. prasmes”, kurā ar neformālās izglītības darbnīcām, ģimeņu līdzdarbošanos caur 19. gs. prasmēm, iemaņu un vēstures apgūšanu, tuvējo novadu iepazīšanu, tiks godināta ģimenes kopā būšana un tradīcijas.

Apkaimes darbnīca Spuņciemā

Vai vēlies iepazīties un darboties kopā ar kaimiņiem un citiem Tavas apkaimes iedzīvotājiem? Vai iededzies par Spuņciema attīstību un Tev ir idejas, ko būtu nepieciešams uzlabot? Piedalies projekta KOPA apkaimes darbnīcā, kas notiks 23. novembrī 11.00-15.00 Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centra filiālē Salas pagastā “Vietvalži”.

Piņķos biedrība "Pierīgas partnerība" aicina uz NVO pārstāvju un citu interesentu tikšanos par idejām un iespējām tās realizēt

Ko mēs varam uzdāvināt Latvijai simtgadē? Kādas ir iespējas Erasmus+ programmā neformālajā izglītībā? Kādas ir sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas iespējas LEADER pieejā? Tik daudz iespēju, ideju, izaicinājumu!

Atbalsta iespējas uzņēmējiem (Piņķos)

2017.gada 23.janvārī plkst.15.00 biedrība "Pierīgas Partnerība" Babītes Kultūrizglītības centrā, Jūrmalas ielā 4a, Piņķos, organizē semināru par atbalsta iespējām uzņēmējiem. Seminārā piedalīsies pārstāvji no biedrības "Pierīgas Partnerība", finanšu institūcijas "ALTUM", Jūrmalas Reģionālā biznesa inkubatora un Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra.

Konsultācijas VPM aizpildīšanā 2016. gadam Olainē

LAD šā gada martā organizē informatīvus mācību seminārus daudzās Latvijas vietās. No 11.aprīļa LAD sniegs klātienes konsultācijas vairākos pagastu centros un palīdzēs klientiem aizpildīt pieteikumus elektroniski.
Tiem klientiem, kuriem nav pieejams dators ar interneta pieslēgumu, iespēja iesniegt pieteikumus būs gan minēto konsultāciju laikā, gan arī apmeklējot LAD klientu apkalpošanas centrus.
Olaines, Babītes un Mārupes novadiem
Sākums no 11:00 līdz 16:00

LEADER pieejas projketu apmācības Piņķos

Biedrība „Pierīgas partnerība”, katrā novadā organizēs apmācības par projekta iesnieguma aizpildīšanu, tā iesniegšanas nosacījumiem, elektronisko pieteikšanās sistēmu un citiem jautājumiem. Uz apmācībām aicinām potenciālos projektu iesniedzējus un citus interesentus.

Jautājumi un pieteikšanās  apmācībām,  www.ej.uz//pp_apmacibas vai Mazcenas aleja 33/3, Jaunmārupe, Mārupes novadā,  pa tel. 28 644 888 vai e-pastu info@pierigaspartneriba.lv.

 

Subscribe to RSS - * Babītes novads