Kuldīga | Seminārs "B2B attīstības iespējas Kurzemes reģionā – iespēja vietējās pārtikas ražotājiem un izplatītājiem"

Datums: 
28. Februāris, 2020
Reģions: 
Vieta: 
Kuldīgas Jauniešu māja
Nozare: 

Aicinām pieteikties dalībai seminārā “B2B attīstības iespējas Kurzemes reģionā – iespēja vietējās pārtikas ražotājiem un izplatītājiem”.

Lauksaimnieku Organizāciju Sadarbības padome (LOSP) sadarbībā ar lauku tūrisma asociāciju "Lauku ceļotājs" un SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” projekta “Baltic Sea Food” ietvaros organizē mācību semināru lauksaimniekiem, pārtikas ražotājiem, mājražotājiem, vietējās pārtikas izplatītājiem un HORECA pārstāvjiem – “B2B attīstības iespējas Kurzemes reģionā – iespēja vietējās pārtikas ražotājiem un izplatītājiem”.

Semināra mērķis ir sniegt informāciju, papildināt zināšanas un veidot izpratni par tirgus izpētes nepieciešamību, mērķauditorijas apzināšanu un darbības plāna izstrādi, lai sekmīgāk pozicionētu savu produktu tirgū. Tiks apskatītas galvenās atšķirības starp B2B (bizness biznesam) un B2C (bizness klientam) attīstības modeļiem. Seminārā varēsiet uzzināt par pašmāju un citu valstu piemēriem, kā arī saņemt rokasgrāmatu ar ieteikumiem B2B modeļa attīstībai.

Semināra norises vieta un laiks: 28. februārī, Kuldīgā, Kuldīgas Jauniešu mājā, Jelgavas ielā 26.  Auto ieteicams novietot pie Kuldīgas Kultūras centra. Semināra plānotais ilgums ne vairāk kā 6 stundas.

Pieteikšanās: semināra dalībnieku skaits ir ierobežots, ne vairāk kā 50 dalībnieki. Pieteikties semināram var aizpildot anketu elektroniski: pieteikties šeit. Dalība seminārā ir bezmaksas.

SEMINĀRA PROGRAMMA:

09:30 Ierašanās un reģistrēšanās semināram, rīta kafija

10:00 Informācija par BSF projektu, tā ietvaros izstrādātajiem biznesa modeļiem un rokasgrāmatu, kā arī projekta turpmākām aktivitātēm

11:00 Biznesa jeb operatīvais plāns – tā nozīme, saturs un izstrādes gaita

12:15 B2B attīstības iespējas Kuldīgas (Kurzemes) reģionā – praktiski rezultāti un ieteikumi, pamatojoties uz LPKS “Kuldīgas labumi” izstrādāto attīstības plānu

12:30 Pusdienas

13:10 Turpinājums / Diskusijas / Darbs grupās

 

!!! Par dalību seminārā tiks izsniegts Apliecinājums.

Jautājumu gadījumā zvanīt: 26383067

Projekta koordinatore:
Lelde Vilkriste
Lelde.Vilkriste@losp.lv

Kontaktinformācija: 
Jautājumu gadījumā zvanīt: 26383067
Pielikums: 
PielikumsIzmērs
b2b_programma.pdf301.94 KB
Kategorija: 
LLKC
Reģions filtram: