Interaktīvā programma jauniešiem "Tu vari vairāk" Valmierā

Datums: 
27. Jūlijs, 2015
Reģions: 
Vieta: 
LLKC Valmieras birojs

4.mācību diena
Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Valmieras nodaļa aicina jauniešus no Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas novadiem iesaistīties Valsts Lauku tīkla aktivitātē „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai” interaktīvajā programmā „Tu vari vairāk”.
Pasākuma mērķis – jauniešu aktivizēšana laukos, to kompetenču attīstība, un iesaistīšana lauku uzņēmējdarbības un sabiedriskās dzīves attīstīšanā un veidošanā. Mācībās jauniešiem būs iespēja apgūt zināšanas, kā veidot un attīstīt savu biznesa ideju un kā to prezentēt. Tāpat iepazīties ar biznesa plāna izstrādes priekšnoteikumiem, finansējuma piesaistes iespējām un sava reģiona uzņēmēju pieredzi.
Pasākumā tiek aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 18 līdz 30 gadiem, kuri vēlas mācīties un uzsākt vai attīstīt savu uzņēmējdarbību laukos vai mazpilsētās, kā arī darboties lauku attīstībā īstenojot savas biznesa idejas.
Mācības notiks piecas dienas, Valmierā, Mūrmuižas ielā 9. Mācību pēdējā dienā dalībnieki aizstāv savas biznesa idejas rīcības plānu un saņem sertifikātu. Pēc sertifikāta iegūšanas, būs iespēja, sadarbojoties ar LLKC Valmieras nodaļas speciālistiem, lai izstrādātu biznesa plānu un piedalīties konkursā „Laukiem būt!”. Konkursa dalībniekiem būs iespēju, sava biznesa attīstībai, iegūt kādu no naudas balvām.
Mūrmuižas ielā 9.
Mācības notiks 16., 21., 24., 27.un 29. jūlijā Jauniešiem dalība pasākumā ir bezmaksas.

Kontaktinformācija:
Inga Ozoliņa LLKC Valmieras nod. UK t. 26308536,e-pasts inga.ozolina@llkc.lv

Kontaktinformācija: 
Inga Ozoliņa tel. 26308536
Pielikums: 
Kategorija: 
Lauku tīkls
Reģions filtram: