Liepājā norisināsies Kurzemes uzņēmēju diena

Datums: 
21. Janvāris, 2016
Reģions: 
Vieta: 
Viesnīcā “Promenāde Hotel”

Kurzemes Biznesa inkubators, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un attīstības finanšu institūcija Altum acina ikvienu 21. janvārī viesnīcā “Promenāde Hotel”, Vecajā ostmalā 40, apmeklēt “Kurzemes uzņēmēju dienu”, kur ar iedvesmojošiem stāstiem uzstāsies Latvijas vadošo uzņēmēju pārstāvji, kā arī būs iespēja iepazīties ar potenciālajiem sadarbības partneriem.

Kurzemes uzņēmēju dienā piedalīsies Ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola, LTRK prezidents Aigars Rostovskis, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) vadība, LTRK padomes locekļi, Liepājas, Kuldīgas un Saldus domju pārstāvji u.c.

Pasākums tiks atklāts plkst. 12:00, lai pēc tam iedvesmotos semminārā “Latvijas līderu stāsti”. Seminārā kā pirmā uzstāsies veļas ražotāja “Lauma Lingerie” valdes priekšsēdētāja Linda Matisone, kura pierādījusi sevi kā viena no vadošajām sievietēm – menedžerēm Latvijā. Savukārt pēc tam ar savu pieredzi klātesošos iepazīstinās priekulnieks, lidsabiedrības “AirBaltic” korporatīvās komunikācijas viceprezidents Jānis Vanags. Lai iedvesmotu jauniem panākumiem, ar savu stāstu piedalīsies arī viens no veiksmīgākajiem start-up uzņēmējiem Latvijā “Air Dog” vadītājs Agris Ķipurs. Semināru “Latvijas lepnuma stāsti” noslēgs “Drive e0” vadītājs Kristaps Dambis, kurš ne tikai uzbūvējis Dakāras rallijreidā piedalījušās “OSCar” automašīnās, bet arī iegājis autosporta vēsturē radot pasaulē ātrāko elektroauto “e0 PP03”.

Pēc semināra klātesošie aicināti noklausīties Kurzemes Biznesa inkubatora uzņēmēju prezentācijas, lai iepazītos ar uzņēmumu darbību. Savukārt pēc tam ar pateicībām un apbalvojumiem tiks sveikti veiksmīgākie biznesa vides pārstāvji.

Visas dienas garumā ikviens aicināts savstārpēji kontaktēties un meklēt sadarbības partnerus, lai veicinātu savstarpējo komunikāciju un biznesa attīstību.

Paralēli tam visas dienas garumā Hika spīķerī ikvienam būs iespēja iepazīties ar attīstības finanšu institūcijas Altum un citu uzņēmējdarbības atbalsta institūciju stendiem, kā arī pie kafijas tases satikties ar citiem Kurzemes reģiona uzņēmējiem.

Kurzemes uzņēmēju diena ir Kurzemes Biznesa inkubatora, LTRK un attīstības finanšu institūcijas Altum rīkots pasākums Kurzemes reģiona uzņēmējiem, ar mērķi stiprināt savstarpējo sadarbību, veicināt pieredzes apmaiņu un pārrunāt aizvadītā gada spilgtākos notikumus un panākumus.

Papildus informācija par pasākumu, programma un pieteikuma forma ir pieejama Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras mājas lapā - http://www.chamber.lv/lv/jaunumi/liepaja_norisinasies_kurzemes_uznemeju_...

Informācijas avots - www.chamber.lv un www.kbi.lv

Kontaktinformācija: 
www.chamber.lv, www.kbi.lv
Reģions filtram: