Krāslavas nodaļas rīkota informatīvā diena Valsts Lauku tīkla aktivitāte "'Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai"

Datums: 
19. Oktobris, 2018
Reģions: 
Vieta: 
Krāslava

Jaunieši vecumā no 18 - 40 gadiem tiek aicināti uz informatīvo dienu 19. oktobrī plkst. 10:00 Krāslavā, Skolas ielā 9 (LLKC Lauku Atbalsta dienesta 2.stāva zālē).
Informatīvajā dienā interesenti tiks informēti par aktivitātes "Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai" būtību un mērķiem, iepriekšējo gadu pieredzi šajā pasākumā un plānoto darbu 2018. gadā. Ar uzņēmējdarbības uzsākšanas pieredzi dalīsies 1 jaunietis, kas 2014. gadā piedalījies mācībās „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai.”
Pēc informatīvās dienas dalībnieki var pieteikties uz 5 dienu apmācībām par uzņēmējdarbības pamatiem, biznesa plānu izstrādi. Mācības aktuālas tiem dalībniekiem, kas vēlas iegūt informāciju par uzņēmuma dibināšanas procesu, par savas idejas attīstīšanu, tirgus segmentēšanu, konkurentu un klientu profiliem, mārketinga pamatiem, grāmatvedības kārtošanu un finanšu plānošanu.
Mācībās var piedalīties jaunieši
• ar esošu uzņēmējdarbības ideju,
• kuri ir idejas meklējumos un vēlas iegūt praktiskas iemaņas biznesa plāna izstrādē,
• kuriem nav savas idejas, bet ir padziļinātas zināšanas par kādu tēmu (mārketinga speciālisti, IT speciālisti, grāmatveži u.c.) un vēlas papildināt kāda uzņēmēja komandu.
Dalība pasākumā bez maksas.
Aicinām jauniešus izmantot šo iespēju un papildināt savas zināšanas par uzņēmējdarbības uzsākšanu.

Kontaktinformācija: 
Terēze Brazeviča, uzņēmējdarbības konsultante, mob. tel. Nr. 28370906, 26320141, e-pasts: tereze.brazevica@llkc.lv
Pielikums: 
PielikumsIzmērs
programma_5554-1.pdf172.96 KB
Kategorija: 
Lauku tīkls
Reģions filtram: