Krāslavas novads | Sezonas atklāšanas brauciens pa Krāslavas novada pierobežas tūrisma objektiem

Datums: 
24. Maijs, 2019
Reģions: 
Vieta: 
Krāslavas novada pierobežas pagasti

Krāslavas novadā ir bagātīgs klāsts tūrisma objektu un piedāvājumu. Ik gadu to papildina arī jauni objekti, tādējādi pilnveidojot kopīgo Krāslavas novada tūrisma piedāvājumu.

Lai iepazītu Krāslavas novada jaunos objektus, kā arī apmeklētu jau zināmos, Krāslavas novada tūrisma informācijas centrs (TIC) ik gadu rīko sezonas atklāšanas braucienu pa novada objektiem. Šogad, 24. maijā, par brauciena galamērķi ir izvēlēta Krāslavas novada pierobežas teritorija, kas apbur un valdzina ar savu īpašo auru, daudznacionālo kultūrvidi un sirsnīgajiem cilvēkiem.

Piedalīties braucienā ir aicināti tūrisma nozares uzņēmēji un speciālisti, kā arī ikviens interesents.

Svarīga informācija brauciena dalībniekiem

Brauciena kopējās izmaksas ir 10 EUR no personas (tajās ietilpst ēdināšana).

Interesenti braucienā piedalās ar savu transportu! Maršruta kopējais garums ir ~ 90 km.

Aicinām ikvienu interesentu pieteikties braucienam līdz 2019. gada 20. maijam, zvanot pa tālr. +371 22021290 vai sūtot vēstuli uz e-pastu inga.pudnika@kraslava.lv ar norādi „Pieteikums braucienam”.

! Obligāti līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments.

Kontaktinformācija: 
Aicinām ikvienu interesentu pieteikties braucienam līdz 2019. gada 20. maijam, zvanot pa tālr. +371 22021290 vai sūtot vēstuli uz e-pastu inga.pudnika@kraslava.lv ar norādi „Pieteikums braucienam”. ! Obligāti līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments.
Pielikums: 
PielikumsIzmērs
brauciens_1_2019.pdf666.22 KB
Reģions filtram: