Rēzekne | Neformālās apmācības jauniešiem “Kļūsti par uzņēmēju 4”

Datums: 
14. Jūlijs, 2020 līdz 16. Jūlijs, 2020
Reģions: 
Vieta: 
Viesu māja

Kā jau ierasts, katru gadu jauniešiem ir iespēja piedalīties neformālajās apmācībās “Kļūsti par uzņēmēju 4”, kas šogad norisināsies ceturto gadu pēc kārtas. Apmācību mērķis ir veicināt jauniešu interesi par uzņēmējdarbību un par savu uzņēmumu veidošanu.

Apmācības tiks organizētas, balstoties uz dažādām neformālajām aktivitātēm. Tā ir vienreizēja iespēja jauniešiem no 16 līdz 20 gadu vecumam iepazīties tuvāk ar uzņēmējdarbību, iegūt jaunus draugus un kontaktus, uzzināt, kā tas – ir būt uzņēmējam, kā arī aprunāties ar esošiem uzņēmējiem, lai uzzinātu visas nianses, kas jāzina uzsākot savu uzņēmējdarbību.

Pieteikties neformālajām apmācībām ir iespējams līdz 1. jūlijam. Šogad apmācības norisināsies Lūznavas pagasta “Priedkalnēs”, viesu mājā pie Ismeru – Žogotu ezera, ievērojot visus Covid-19 drošības pasākumus. Precīzu atrašanās vietu var aplūkot nolikumā.

Dalība apmācībās ir bez maksas.

Neformālās apmācības organizē izglītības – uzņēmējdarbības kontaktpunktu (IUK) komercdarbības speciālisti sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību.

Dalībniekiem jāiesūta aizpildīta pieteikuma anketa līdz 1. jūlijam uz e-pastu maija.hartmane@rezeknesnovads.lv.

Vietu skaits ierobežots.

Kontaktinformācija: 
Sanita Zunda, 25740422, sanita.zunda@rezeknesnovads.lv, Maija Hartmane, 29110372, maija.hartmane@rezeknesnovads.lv
Pielikums: 
Reģions filtram: