Tiešsaistes konference "Eiropas Zaļais kurss un lauksaimniecības ekonomika"

Datums: 
7. Decembris, 2021

Lai skaidrotu virzību uz Zaļo kursu, lauksaimnieku iespējām pārmaiņu laikā un spējām pielāgoties un attīstīties, aicinām piedalīties ekonomikas konferencē “Zaļā kursa ietekme uz lauksaimniecības ekonomiku”, ko rīko Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC).

Konference 7. decembrī no plkst. 10.00 līdz 13.00 notiks Zoom platformā.  Reģistrēšanās  pasākumam un iespēja uzdot interesējošos jautājumus ŠEIT. Konference būs skatāma arī www.laukutikls.lv un Facebook: /LLKCOzolnieki.

ZM Valsts sekretāra vietniece Rigonda Pārsla Krieviņa informēs ar Zaļo kursu kā pāreju uz ekonomiski pamatotu, videi draudzīgāku saimniekošanu. Tāpat tiks aktualizēti investīciju piesaistes jautājumi, vēršot uzmanību uz uzkrāto datu nozīmību saimniecības attīstības plānošanā.

Ekonomikas un reģionālās attīstības institūta profesore un vadošā pētniece Gunta Grīnberga-Zālīte pastāstīs par pircēju uzvedību un mārketinga pieeju lauksaimniecības un pārtikas produktu tirgū Eiropas Zaļā kursa uzstādījumu kontekstā.

Finanšu institūcijas ALTUM vadītājs Reinis Bērziņš intersentus informēs arī par  iespējām un izaicinājumiem lauksaimniecības nozares finansēšanā patlaban un nākotnē.

Plašāka informācija: Inga Jātniece, LLKC ekonomikas konsultante, e-pasts: inga.jatniece@llkc.lv.

Kontaktinformācija: 
inga.jatniece@llkc.lv
Pielikums: 
PielikumsIzmērs
ekonomika_programma_7.12.2021.pdf1.5 MB
Reģions filtram: