* Ozolnieku novads

Bioloģiskās lauksaimniecības konference – “Audzē augsni!”

“Augsnes veselība ir katras saimniecības un katra lauksaimnieka vissvarīgākais kapitāls, kā arī labas ražas pamats, kas savukārt ir nozīmīgs finansiālās dzīvotspējas faktors,” tā uzsver Somijas lauksaimniecības konsultāciju centra “ProAgria” eksperte Elīna Valkeneina (Elina Valkenein). Viņas un arī citu bioloģiskās saimniekošanas ekspertu redzējumu plašāk būs iespēja uzzināt bioloģiskās lauksaimniecības konferencē “Audzē augsni!”, ko rīko Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC).

Konference “Pārmaiņu neizbēgamība lauksaimniecībā – kā ieraudzīt jaunas iespējas un pielāgoties?”

 Lai noskaidrotu lauksaimniecības attīstības tendences, ņemot vērā Zaļā kursa un citas tuvās nākotnes prasības Eiropā un Latvijā, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) aicina uz tiešsaistes konferenci “Pārmaiņu neizbēgamība lauksaimniecībā – kā ieraudzīt jaunas iespējas un pielāgoties?”

 Konference jau 8. decembrī no pulksten 10.00 būs vērojama tiešsaistē www.laukutikls.lv, kā arī LLKC Facebook kontā.

Tiešsaistes mācības 25.11.2023 | Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs 25. novembrī organizē tiešsaistes mācības apliecības iegūšanai par minimālo higiēnas prasību apguvi pārtikas uzņēmumā.

Mācības jāapgūst personām:

- kas uzsāk darbu pārtikas apritē, bet nav ieguvušas profesionālo kvalifikāciju nevienā pārtikas nozares specialitātē;

- kas ir ieguvušas profesionālo kvalifikāciju kādā pārtikas nozares specialitātē, bet vairāk nekā trīs gadus nav bijušas nodarbinātas  pārtikas apritē.

Konference “Kādas prasmes vada veiksmīgu uzņēmēju laukos?”

Lai noskaidrotu, ar kādiem izaicinājumiem un riskiem saskaras jaunie uzņēmēji laukos, kādas prasmes ir nepieciešamas šodien un jāattīsta nākotnē, kā arī izprastu, vai digitālos rīkus un mākslīgo intelektu varam izmantot savā labā, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) sadarbībā ar Jauno zemnieku klubu (JZK) Valsts Kopējās lauksaimniecības politikas tīkla (VKLPT) aktivitāšu ietvaros aicina uz konferenci “Kādas prasmes vada veiksmīgu uzņēmēju laukos?”

Tiešsaistes konference “Kādas prasmes vada veiksmīgu uzņēmēju laukos?”

Lai noskaidrotu, ar kādiem izaicinājumiem un riskiem saskaras uzņēmēji laukos, kādas prasmes ir nepieciešamas šodien un kādas iemaņas vērtīgi attīstīt nākotnē, kā arī uzzinātu, vai digitālos rīkus un mākslīgo intelektu varam izmantot savā labā, 8.novembrī plkst 11.30 aicinām piedalīties Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) un Jauno zemnieku kluba (JZK) Valsts Kopējās lauksaimniecības politikas tīkla (VKLPT) aktivitāšu ietvaros rīkotajā tiešsaistes konferencē “Kādas prasmes vada veiksmīgu uzņēmēju laukos?”
 

ZOOM | „Laukiem būt” 2.mācību diena

Mācību jauniešiem, jaunajiem uzņēmējiem un jaunienācējiem laukos “Laukiem būt!” 2. mācību diena par uzņēmuma dibināšanu, uzņēmējdarbības formu izvēli un nodokļu režīmiem, kuru rīko LLKC Lauku attīstības nodaļa.

Tiešsaistes nodarbība ZOOM platformā* š.g. 23. oktobrī no plkst. 9.00 līdz 13.00.
Nodarbībā:
• Dalībnieku praktiskais treniņš – sevis prezentēšana, kurā dalībnieki īsi un kodolīgi stāstīs par sevi un savu biznesa ideju;

31.08.–02.09.2023 | Notiks mācības liellopu liemeņu klasificētājiem ar priekšzināšanām

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs organizēs mācības “Liellopu  liemeņu klasificētājiem ar priekšzināšanām”. Dzīvnieku liemeņu klasificētāju mācības un kvalifikācijas paaugstināšanas kārtību, kā arī klasificētāja kvalifikāciju apliecinoša sertifikāta izsniegšanas un anulēšanas kārtība ir paredzēta Ministru kabineta noteikumos Nr. 416 “Dzīvnieku liemeņu klasifikācijas noteikumi”.

Šīm mācībām var pieteikties interesenti, kuri veic liellopu liemeņu klasifikāciju kautuvēs un vēlas veikt kvalifikācijas sertifikāta atjaunošanu.

27.06. | Vebinārs "Energoefektīvas tehnoloģijas ar integrētu siltuma sūkni (gaiss-ūdens), saules kolektoriem un saules paneļiem izstrāde"

27. jūnijā aicinām uz vebināru "Energoefektīvas tehnoloģijas ar integrētu siltuma sūkni (gaiss-ūdens), saules kolektoriem un saules paneļiem izstrāde".

Vebināra laiks: 27.06.2023, 11.00–13.40

Pieteikšanās uz vebināru, reģistrējoties: https://forms.gle/zjnh1WV3cyGmDUt3A

Pieslēgšanās saite vebināram:

Mācības „Kaušanai paredzēto lauksaimniecības dzīvnieku aizsardzības prasības”

SIA Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs organizē tiešsaistes mācības „Kaušanai paredzēto lauksaimniecības dzīvnieku aizsardzības prasības”. Mācības paredzētas kautuves darbiniekiem, lai atjaunotu kvalifikācijas sertifikātu kā arī kvalifikācijas iegūšanai. 

Teorētiskā daļa dzīvnieku grupām: liellopi, aitas, kazas, cūkas, zirgi.

 

Mācību norises laiks: teorētiskā daļa – 2023. gada 30. jūnijs, no plkst. 9.00 līdz -15.00, tiešsaistē zoom platformā.

 

Lektore: PVD PUD vecākā eksperte Inga Platpīre

Galvenās apmācību tēmas:

Lapas

Subscribe to RSS - * Ozolnieku novads