“Gardums” – kūku un Gulbenes novada mājražotāju veikaliņš

GalerijaPrint

Pašā Gulbenes centrā jau divpadsmit gadus darbojas uzņēmums SIA “Gardums”, kura pamatdarbība ir kūku un konditorejas izstrādājumu ražošana. Piedāvājumu klāstā ir vairāk nekā 25 veidu kūkas, mini kūciņas, cepumi, pīrādziņi, kliņģeri, smalkmaizītes un arī maize, Ziemassvētku laikā – piparkūkas. Produkti pieejami līdzņemšanai, gan arī baudīšanai uz vietas nelielā kafejnīcas stūrītī.

“Garduma”  saimniece  Inese Veismane  ar saviem darbiniekiem darbojas ceptuvē – cep kūkas, savukārt meita Baiba Bokmaldere ir jauno projektu vadītāja. Kovida laiks uzņēmuma darbībā ieviesa būtiskas un arī pozitīvas pārmaiņas. Inesi un Baibu uzrunāja un iedrošināja toreizējā Gulbenes novada uzņēmējdarbības speciāliste Liena Kazāka, pārliecinot, ka uzņēmuma telpas vajadzētu paplašināt un piedāvāt vienuviet arī citu Gulbenes novada mājražotāju produktus. Pēc remontdarbiem janvārī, šogad februārī durvis vēra novada ražotāju suvenīru un dāvanu veikaliņš. ”Garduma” piedāvājuma klāstu papildināja tējas un kafijas garšvielas, sveces, keramika, rotas, tekstils un daudzas dažādas skaistumlietas.

Stāsta Baiba Bokmeldere: “Par produktu izvēli un piedāvājumu atbildību nes SIA “Gardums”. Cenšamies, lai piedāvājumā nav vienāda veida produkti, lai būtu lielāka dažādība. Priekšroka, protams, ir vietējiem ražotājiem un tuvākajiem kaimiņiem ar kādiem īpašiem piedāvājumiem. Tagad uz Ziemassvētkiem pie mums var iegādāties visdažādākās dāvanas: Gulbenes “Tālavas” sidrus un karstos dzērienus,  Rankas pagasta “Tīrs miers” kafiju, Stradu pagasta “Pakalniešu” siera kraukšķus un sublimētos augļus un ogas, “Lukstiņu’ medu no Beļavas pagasta dravām, no Lizuma “Luii Snacks” popkornus ar dažādām garšām, kā arī Skrīveru saldumus. Veikaliņā iegādājami arī Laimdotas Kliesmetes un Ievas Anžes keramikas darbi, “Cibric” bērnu apģērbi un jaunā pieaugušo kolekcija “Gardēdis”, Ivitas Stivkas darinātās sveces no Lejasciema pagasta, Evijas Kreišmanes “Sunbeam Cosmetics” dabīgās kosmētikas produkti, “DMS Sfēra” personalizēti apdrukas priekšmeti (krūzītes), Elizabetes Brūniņas un Astras Zvirbules radītās rotas un ādas izstrādājumi.

Vasaras sezonā jau otro gadu darbojas “Garduma” āra kafejnīca. Papildu atpūtai pie kafijas tases piedāvājam arī piepūšamās atrakcijas bērniem un muzikālus priekšnesumus pieaugušajiem. Nākamajā gadā ēkas trešajā stāvā uzsāksim jaunā projekta “Meistarnīca” darbību. Te plānotas daudzveidīgas kulinārijas un radošas meistarklases un citas aktivitātes.”

Anita Rozenberga,
LLKC Gulbenes birojs

Foto: Simona Berkolde

Foto galerija: 

Pievienot komentāru