Jauniešu ideju prezentēšana Alūksnē

GalerijaPrint

Alūksnes novada uzņēmējdarbības centrā 1. decembrī uz ideju prezentāciju ieradās septiņi Alūksnes, Balvu un Gulbenes novadu jaunieši.

Prezentēšanas prasmes ir svarīgs moments savas idejas vai projekta pasniegšanā gan vērtēšanas komisijai, gan iespējamiem sadarbības partneriem, gan klientiem, kas iegādāsies ražoto produkciju vai izmantotu sniegto pakalpojumu. Jauniešiem bija dota brīva izvēle, kā pastāstīt par savu uzņēmējdarbības ideju. Jauniešos bija manāms zināms satraukums, jo lielākajai daļai no viņiem šī bija pirmā reize, kad ideja jāprezentē komisijai, kuras sastāvā bija LLKC, ALTUM un Alūksnes novada pašvaldības pārstāvji.

Jaunieši pozitīvi novērtēja mācībās iegūto informāciju un zināšanas, kas ļāva nostiprināt idejas vai saprast, ka sākotnējā ideja nav tas, ko gribēsies darīt un ar ko varēs pienācīgi nopelnīt. Mācību procesā, sevišķi attālinātajās mācībās, svarīgs moments ir tas, ka lektors ir autoritāte un māk panākt diskusiju un jautājumu gūzmu čata sadaļā.

Jaunieši savu uzņēmējdarbību grib saistīt ar dažādām nozarēm, sākot no lauksaimnieciskas ražošanas un amatniecības, līdz izklaides un atpūtas pakalpojumu sniegšanai.

Noslēdzot aktivitātes “Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai” mācību sadaļu, galvenā  dalībnieku atziņa – bija labāk, kā biju gaidījis.

Sarmīte Svilāne,
LLKC Alūksnes KB uzņēmējdarbības konsultante

Foto galerija: 

Pievienot komentāru