Konkursa “Šodien laukos” 1. posma 2. uzdevums!

Hei! Klāt jau konkursa pirmā posma 2. lielais uzdevums!

2. UZDEVUMS: PAVASARA ŪDEŅU KORESPONDENTI!

Dīkstiņi sadiedzēti, vitamīni uzņemti, putni iepazīti, barotavas izgatavotas – laiks doties pie ūdeņiem! Vai esi gatavs aprīlim un 2. lielajam uzdevumam? Kas Tev būs jādara?

  1. Dod dažādām lietām un niekiem vēl vienu dzīvi un pagatavo ēsmu zivju pievilināšanai (iespējams, ka tā Tev noderēs kā dāvaniņa nākamajā uzdevuma solī :)! Iemūžini procesu un rezultātu, kā arī paskaidro, kāpēc, Tavuprāt, tiešī šādai ēsmai būtu jāpievilina!
  2. Kļūsti par pavasara ūdeņu korespondentu un dodies intervēt kādu ar zivīm un zivsaimniecību saistītu cilvēku (makšķernieku, zvejnieku, zivju tirgotāju, zivju pārstrādātāju, zivju pārdevēju, ezeru apsaimniekotāju, valsts vides inspektoru u.c.)! Jautājumu skaits intervijā – ne mazāks kā 10 (t.sk. viens obligātais jautājums – noskaidrot, kuras ir intervējamā 3 mīļākās zivis). Veic intervējamā fotofiksāciju un pieraksti/ieraksti interviju!
  3. Izpēti un apraksti intervējamā 3 nosauktās mīļākās zivis – kur tās dzīvo, ko tās ēd, uz ko ķeras, kad vislabāk ķeras utt.!
  4. Un visbeidzot atklāj, kura ir Tava mīļākā zivs un padalies ar recepti, kādā pagatavota tā garšo vislabāk!

Rezultātā no individuālajiem dalībniekiem gaidīsim noformētu darbu ar foto, interviju un aprakstiem. Iesūtāmā darba formāts – prezentācija (maksimālais slaidu skaits prezentācijā – 10).

Rezultātā no komandām gaidīsim noformētu darbu ar foto, intervijām un aprakstiem (komandām jāpagatavo 2 ēsmas zivju pievilināšanai, jāveic 2 intervijas un, veicot pētījumu komandas sastāva ietvaros, jānoskaidro komandas mīļāko zivju TOP5, kā rezultātā jādalās ar 5 zivju pagatavošanas receptēm). Iesūtāmā darba formāts – prezentācija (maksimālais slaidu skaits prezentācijā – 20).

Darbs iesniedzams elektroniski, sūtot uz konkursa oficiālo e-pastu - sodienlaukos@llkc.lv ar norādi “2.uzdevums_Vārds Uzvārds”, ja piedalās individuāli, vai “2.uzdevums_komandas nosaukums”, ja piedalās kā klase/kolektīvs.

Kā jau ierasts, jūsu iesūtītos darbus vērtēs* vērtēšanas komisija, kura piešķirs punktus, balstoties uz to, cik radoši, interesanti un čakli būsiet bijuši (ar uzdevumu vērtēšanas kritērijiem iepazīties vari konkursa nolikumā! 2. uzdevuma rezultāti tiks paziņoti līdz š.g. 20. maijam konkursa oficiālajās sociālo tīklu lapās Facebook un Instagram, kā arī tiks izsūtīti uz konkursa pieteikumos norādītajām e-pasta adresēm.

*Vērtējot komandu darbus, žūrija ņem vērā visas komandas iesaisti uzdevuma veikšanā.

Konkursa 2. uzdevuma izpildes termiņš ir š.g. 30. aprīlis (ieskaitot, līdz pusnaktij). Visi, kuru darbiņi tiks saņemti, saņems apstiprinājuma e-pastu. Ja piecu darba dienu laikā apstiprinājuma e-pasts netiek saņemts, lūgums sazināties ar mums!

Lai lielisks aprīļa piedzīvojums! :)

P.S. Atceries par drošību pie ūdeņiem!

P.P.S. Ja vēl neesi aizpildījis konkursa pieteikuma veidlapu, to vari izdarīt ŠEIT 

Pievienot komentāru