Konkursa ‘’Šodien laukos’’ pirmais posms

PielikumiPrint

Vai esi gatavs piedzīvot, uzzināt par Latvijas skaisto dažādību laukos, mežos un ūdeņos, dodoties dabā un pildot dažādus uzdevumus?

Izziņojam konkursa "Šodien laukos" 9. sezonu! Konkursa 1. posmā var piedalīties skolēni vecumā no 12 līdz 16 gadiem, startējot individuāli vai klases/kolektīva sastāvā. Atgādinām, ka pieteikties dalībai konkursā var visā tā norises laikā. Konkursa noslēgumā trīs labākie individuālie dalībnieki un trīs veiksmīgākās klases/kolektīvi saņems vērtīgas balvas. Pirmais posms notiks līdz 30. maijam. Šajā laikā dalībniekiem būs iespēja pildīt uzdevumus par lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības tēmām. Konkursa noslēguma pasākumā būs iespēja aktīvi piedalīties un iegūt papildpunktus.

Dalībnieku iesūtītie darbi tiks vērtēti, dalībniekus ar lielāko punktu skaitu apbalvojot ar vērtīgām balvām.

Pieteikšanās konkursam: https://forms.gle/hMbJwBf9nTQyUBoE9
Uz visiem jautājumiem atbildēsim e-pastā sodienlaukos@llkc.lv

Jaunākā informācija tiks publicēta “Šodien laukos” FB un Instagram kontos, kā arī izsūtīta e-pastos tiem, kas būs pieteikušies!

Pirms lielā uzdevuma aicinām Tevi izpildīt arī mājas darbu!

Kādas ir mākslīgā intelekta prognozes par laukiem, mežiem, ūdeņiem?

Kas Tev jādara:

  • Individuāli – pajautājiet mākslīgajam intelektam (AI) par sev interesējošas nozares izaicinājumu vai problēmu 2024. gadā! Iesūti mums AI atbildi un savu komentāru, ko Tu domā par AI atbildi!
  • Esiet radoši! Varat pajautāt, piemēram, nākotnes vīziju kādai nozarei.
  • Komandām – pajautājiet mākslīgajam intelektam par 3 izaicinājumiem vai problēmām 2024. gadā lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības nozarēs.
  • Iesūti mums AI atbildi un savu komentāru, kā arī vietējā nozares pārstāvja komentāru par šo problēmu.

Darbus iesūti sodienlaukos@llkc.lv

Uzdevuma izpilde līdz 26. februārim!

Ar šo uzdevumu jau ir iespēja iegūt punktus!

Pievienot komentāru