Konkursa “Šodien laukos” trešais posms

PielikumiPrint

 

Konkursā skolēniem “Šodien laukos” aizvadīti jau divi posmi un nu klāt arī trešais jeb noslēdzošais vecuma grupā no 8 līdz 11 gadiem. Jau 7. novembrī sāksies un visu mēnesi ilgs trešais konkursa posms, kurā skolēni aicināti iepazīt un izzināt mežsaimniecības, lauksaimniecības un zivsaimniecības nozares.

Tā kā tuvojas gada klusākais laiks un gaisā jau jūtams arī ziemas tuvums, skolēni varēs iejusties rakstnieka lomā un uzrakstīt dzejoli un izveidot mākslas darbu no dabas materiāliem. 

Ar konkursa nolikumu vari iepazīties šeit:  https://ej.uz/87ob 

Seko līdzi konkursa oficiālajās lapās sociālo tīklu tīmekļa vietnēs Facebook (facebook.com/sodienlaukos) un Instagram (instagram.com/konkurss_sodienlaukos). Šajās platformās ikviens var gūt ieskatu, kā veicies konkursa iepriekšējos posmos.

Pieteikties konkursam varēs jebkurā brīdī visā tā norises laikā.
Pieteikšnās: https://forms.gle/J2Ly7LweD4pWTfka6

Līdzīgi kā otrajā konkursa posmā, arī šajā izvirzītas trīs lielās tēmas – lauksaimniecība, mežsaimniecība un zivsaimniecība, starp kurām tad arī dalībniekiem būs jāizvēlas sev tuvākā un tīkamākā, jāietērpj stāstā, jāilustrē. Darbi tiks vērtēti, un konkursa noslēgumā augstāko punktu skaitu ieguvušais dalībnieks saņems pārsteiguma balvu 70 eiro vērtībā. Savukārt vēl 5 labāko darbu autori saņems gardu, jo gardu pateicību.

Plašāka informācija: Sandra Eimane, LLKC Lauku attīstības nodaļas projektu vadītāja, tālrunis: 26327041, e-pasts: sodienlaukos@llkc.lv. 

Pievienot komentāru