LLKC Valkas nodaļa aicina jauniešus piedalīties mācībās uzņēmējdarbībai nepieciešamo prasmju apgūšanai

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Valkas nodaļa pirmo reizi aicina jauniešus iesaistīties Valsts Lauku tīkla aktivitātē „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai”. Pasākuma mērķis – veicināt jauniešu interesi par uzņēmējdarbību un attīstīt tajā nepieciešamās zināšanas un prasmes. Mācībās jauniešiem būs iespēja uzzināt, kā veidot un attīstīt savu biznesa ideju, biznesa plāna izstrādes priekšnoteikumus, finansējuma piesaistes iespējas, kā arī iepazīt sava reģiona uzņēmēju pieredzi.

 Pasākumā tiek aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 18 līdz 30 gadiem, kuri vēlas mācīties un uzsākt vai attīstīt savu uzņēmējdarbību laukos, kā arī darboties lauku attīstībā, īstenojot savas biznesa idejas. Pasākums sākas ar informatīvo dienu, kurā būs iespēja pieteikties mācībām.

 Mācības ilgst piecas dienas, mācību pēdējā dienā  dalībnieki aizstāv savas biznesa idejas attīstības rīcības plānu un saņem sertifikātu. Pēc sertifikāta iegūšanas būs iespēja, sadarbojoties ar  LLKC nodaļas speciālistiem, izstrādāt biznesa plānu un piedalīties konkursā „Laukiem būt!” ar iespēju sava biznesa attīstībai iegūt kādu no  naudas balvām.

 Lai uzzinātu plašāku informāciju par pasākumu un tā iespējām, jaunieši tiek aicināti uz informatīvo dienu 2014. gada 30. maijā plkst. 11.00 Rīgas ielā 12 a, Valkā (Bistro „Jumis” lielajā zālē).

Jauniešiem dalība pasākumā ir bez maksas.

 Informācija un pieteikšanās dalībai pasākumā līdz 29.05.2014.

Pievienot komentāru