Pirmais Talsu novada garšas maratons īstenots!

GalerijaPrint

LLKC Talsu konsultāciju birojs organizēja Talsu novada garšas maratonu. Brauciena galvenais mērķis bija iepazīstināt ar garšu tūres maršrutu pie LPKS “Talsu novada garšas” biedriem, lai turpmāk varētu to piedāvāt plašākai sabiedrībai.

Uzaicinātie maratona dalībnieki bija pārstāvji no tūrisma informācijas centriem, Talsu novada pašvaldības, Talsu televīzijas un laikraksta “Talsu Vēstis”. Braucienā piedalījās arī mājržotāji un citi interesenti, lai būtu atgriezeniskā saite un braucienu varētu novērtēt.

Maratona laikā dalībniekiem bija iespējams iepazīties ar septiņām saimniecībām un kopumā iepazīt deviņus biedrus. Sākumā dalībniekiem šķita, ka priekšā tiešām gara un nogurdinoša maratona diena, jo tajā plānots apskatīt tik daudz saimniecību. Taču saimniecības atrodas salīdzinoši netālu cita no citas, tādēļ ar nelieliem pārbraucieniem iespējams izgaršot tiešām daudz saimniecību, netērējot laiku lielos pārbraucienos. Tādēļ diena pagāja piepildīti un dalībnieki guva iedvesmu no tik uzņēmīgiem novadniekiem.

Brauciena noslēgumā dalībnieki atzina, ka pasākums bija izdevies un šādas tūres spēs apmierināt dažādu mērķauditoriju intereses – gan citus mājražotājus, kas dodas pieredzes apmaiņas braucienos, gan tūristus, kas vēlas izzināt Talsu novadu kopumā. Jāpiebilst arī par degustācijām –

tās bija katrā saimniecībā. Iespēja redzēt, no kurienes nāk izejvielas  produkta ražošanai, piešķir īpašu garšu, jo tu redzi, kur un kā tas viss tiek audzēts.

Kooperatīvs iesācis īstenot vēl vienu kopīgu mērķi – tūrisma veicināšanu un vietējā reģiona stiprināšanu, kas pierāda, ka kooperācijā ir spēks, un mēs ticam, ka viņiem viss izdosies!

LLKC Talsu nodaļa saka lielu paldies viesiem iesaistītajiem brauciena tapšanā! Pasākums notika Valsts Lauku tīkla aktivitāšu ietvaros.

Katrīna Kļimovska,

LLKC Talsu nodaļas uzņēmējdarbības konsultante

Foto: Talsu novada tūrisma informācijas centrs

Foto galerija: 

Pievienot komentāru