Sākusies pieteikšanās jauniešu izaugsmes forumam „Solis”

Biedrība „Latvijas Jauno zemnieku klubs” izsludina pieteikšanos dalībai jauniešu izaugsmes forumā „Solis”, kas šogad norisināsies jau trešo reizi.

 Forums ilgs trīs dienas no 17. līdz 19. oktobrim, un kopā tas pulcēs vairāk nekā 70 jauniešus no visas Latvijas. Kā ierasts, galvenās foruma tēmas ir uzņēmējdarbība un lauksaimniecība. Ar interaktīvu diskusiju, lekciju, palīdzību un vizītēm saimniecībās un Zemkopības ministrijā jaunieši uzzinās, kā uzsākt savu uzņēmējdarbību laukos, ar kādiem šķēršļiem un izaicinājumiem viņiem būs jāsaskaras, darbojoties šajā nozarē, un iedvesmosies, klausoties citu veiksmes stāstos.

 Forumā uzstāsies septiņi lektori, tajā skaitā Zuarguss jeb Viesturs Dūle, jaunie uzņēmēji no SIA „Lennewarden” un SIA „AgTech”, kā arī citi lauksaimnieki un uzņēmēji. Foruma laikā viesosimies arī Zemkopības ministrijā, lai uzzinātu vairāk par valsts atbalstu lauksaimniecībai un zemnieku saimniecībām.

 Dalībai forumā var pieteikties visi interesenti vecumā no 18 gadiem, aizpildot pieteikuma anketu, kuru iespējams atrast Jauno zemnieku kluba mājaslapā www.jzk.lv sadaļā „Solis”. Pieteikšanās ilgs līdz 13. oktobrim.

 Forums top, pateicoties JZK sadarbībai ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru (LLKC) un Valsts Lauku tīklu. Forumu atbalsta z/s „Vilciņi”, SIA „Agrocredit Latvia”, SIA „AgTech”, „LenneWarden”, SIA „Dojus Latvia”, finanšu institūcija „Altum”, kooperatīvā sabiedrība „Latraps”, biedrība Zemnieku saeima.

 Pasākumu organizatori, biedrība „Latvijas jauno zemnieku klubs”, ir brīvprātīga nevalstiska organizācija, kura apvieno jaunos lauksaimniekus, lauku jaunatni un citus interesentus, kuriem rūp lauku reģionu attīstība. Biedrība darbojas kopš 1991. gada un aktīvi iesaistās dažādu pasākumu rīkošanā jauniešiem no visas Latvijas.

 Plašāku informāciju par pasākumu, pieteikšanos un dalības maksu var iegūt rakstot uz e-pastu solis@jzk.lv, kā arī ieskatoties mājas lapā www.jzk.lv, sociālajā tīklošanas vietnē Twitter @JZK_LV un facebook.com/LatvianYoungFarmersClub.

 Neliels ieskats par pagājušā gada forumu https://www.youtube.com/watch?v=Rxdk9OmtUsA

   

Baiba Bērziņa,

LJZK izpilddirektore

 

Pievienot komentāru