Tuvāk dabai – Zanes Lasmanes dabīgā kosmētika

GalerijaPrint

Dažādas drogas, hidrolāti, ēteriskās eļļas un citi dabas brīnumi – tas viss atrodams Zanes Lasmanes dabīgās kosmētikas valstībā. Šeit virmo tik bagātīgi aromāti, un pati Zane kā īsta dabas feja ar mirdzošām acīm stāsta par saviem produktiem, sapņiem un nākotnes plāniem.

Zanes saikne ar dabu radusies jau agrā bērnībā, kad kopā ar vecmāmiņu mītas neskaitāmas takas, pļavas un meži, lai kopā izzinātu bagātīgo augu pasauli.

Zane studējusi farmācijas jomā un ar lielu aizrautību darbojusies kā farmaceita asistente, iepazīstot arī zinātnisko pusi.

Esot bērnu kopšanas atvaļinājumā, Zane nolēma apvienot abas savas aizraušanās un sāka eksperimentēt ar dažādu dabīgās kosmētikas produktu veidošanu. Jaunā sieviete nemitīgi papildina savas zināšanas un prasmes, apgūstot arvien jaunus produktu ražošanas paņēmienus – gan studējot ārvalstu mācību iestādēs, gan apgūstot dažādas prasmes pie vietējiem meistariem.

Zane izmanto dabas sniegtās bagātības, tās meistarīgi savienojot savos produktos, lai radītu unikālus līdzekļus, piemēram,  zemestauku balzāmu, kurš lieliski noder dažādu ādas problēmu novēršanai.

Runājot par nākotnes plāniem, Zanes acis atkal iemirdzas, viņa vēlas strādāt pie dabīgas dekoratīvās kosmētikas produktu līnijas izveides, kā arī vadīt meistarklases, kuru laikā sievietes varētu apgūt kosmētikas veidošanas pamatus un izveidot individuāli piemērotus līdzekļus savam ādas tipam.

Zanes enerģija un apņēmība ir apbrīnas vērta – viņa ir mamma trīs bērniem, nemitīgi strādā pie savu produktu sortimenta izveides un pilnveidošanas, papildina zināšanas gan kosmētikas ražošanā, gan biznesā.

Zane bija arī viena no mācību un konkursa “Laukiem būt!” dalībniecēm. Šīs mācības bija vēl viens solis tuvāk sava biznesa izveidei, jo deva papildus motivāciju un zināšanas, lai attīstītu savas idejas.

Šobrīd Zanes mērķis ir izveidot ražotnei piemērotas telpas, lai varētu sākt virzīt produktus tirgū. Sākotnēji produktus domāts realizēt vietējā tirgū, ar laiku, paplašinoties un attīstoties, virzīties arī Skandināvijas valstu virzienā.

Nav ne mazāko šaubu, ka ar Zanes mērķtiecību viss iecerētais īstenosies!

 

Eva Behmane, LLKC Saldus konsultāciju biroja uzņēmējdarbības konsultante

Foto galerija: 

Pievienot komentāru