Iedzīvotāji aicināti piedalīties forumā “Būt vai nebūt iedzīvotāju padomēm Jelgavas novadā”

GalerijaPrint

Turpinot kopdares aktivitātes Jelgavas novadā, biedrība Lauku partnerība “Lielupe” aicina piedalīties iedzīvotāju forumā “Būt vai nebūt iedzīvotāju padomēm Jelgavas novadā”, kas notiks 22.oktobrī no plkst.10.00 Valgundes pagastā, Saules ielā 2, IKSC “Avoti”.

Iedzīvotāji ciešā sadarbībā ar pašvaldību, var un spēj veidot tādu vidi, kurā ir vēlme dzīvot, strādāt un atpūsties. Šis ir laiks, lai stiprinātu šo sadarbību un meklētu kopīgas atbildes, kā kopā radīt un darīt vietējai kopienai, tās jēgpilnai attīstībai. Iedzīvotāju padomes ir viens no veidiem, kā stiprināt šo sadarbību, tā ir iespēja nodrošināt iedzīvotāju interešu pārstāvniecību domē.

Foruma laikā būs iespēja satikt pārstāvjus no Līvāniem un Ropažiem, kur iedzīvotāju padomes aktīvi līdzdarbojas novada dzīves veidošanā un uzklausīt pieredzes stāstus. Tāpat uzzināt ministrijas un Domnīcas Providus pārstāvju redzējumu par iedzīvotāju padomēm. Sarunu darbnīcās iedzīvotāji paši varēs izteikties un rast atbildes uz jautājumu “Būt vai nebūt iedzīvotāju padomēm Jelgavas novadā?”.

Pasākuma īpašais viesis - iedvesmas persona Haralds Burkovksis.

Aicinām iedzīvotājus pieteikties forumam, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu šeit https://ej.uz/pieteikums_iedzivotajuforums

Vairāk par iniciatīvu Kopdare uzzināsiet šeit www.kopdare.lv

Iedzīvotāju forums notiks projekta “Līdzdalības un pilsoniskās aktivitātes paaugstināšana Jelgavas novadā” ietvaros, to finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

Foto galerija: 

Pievienot komentāru