* Baldones novads

Zemkopības ministrijas diskusija-tikšanās Pierīgā - Baldone

Par aktuālajiem nosacījumiem un iespējām lauku attīstībā, uzņēmējdarbībā reģionos un lauksaimniecībā, periodam no 2023.-2027. - tikšanās_diskusija ar LR Zemkopības ministrija pārstāvjiem Pierīgā.

20.09.2022. tikšanās ar Ķekavas un kaimiņu novadu interesentiem.
Baldonē, Baldones pagasta , Rīgas iela 26: p.11:00

Uzzināt tuvākās nākotnes iespējas atbalsta programmām/nosacījumiem un paust viedokli ir aicināti esošie un potenciālie lauku saimnieki, uzņēmēji, NVO un sabiedrības locekļi.

Vakara tirgus ar kultūras programmu Baldonē

Baldonē, vasaras mēnešos, atsākusies iepriekš aizsāktā tradīcija - katras nedēļas trešdienā, laikā no plkst.18.30, pircēju groziem ir noorganizēts tirgus ar apkārtnē audzētiem produktiem, mājās ražotiem gardumiem, stādiem, amatnieku izstrādājumiem. Pircējiem un tirgotājiem prieka vairošanā, katrā tirgus dienā cita, ir noorganizēta kultūras programma. Nacionāli un lokāli atzīti kultūras mākslinieki, sabiedrībā zināmas personības, tirgus apmeklējumu pārvērš par baudāmu pastaigu, kā groza tā sirds siltuma uzpildei.

Pārgājiens Baldonē

Aicināts ikviens, kam patīk doties dabā un izzināt jaunas lietas par dabu un būšanu dabā. 25. jūlijā plkst. 10.00 no Baldones Riekstukalna galvenās ēkas sākas meža piedzīvojums uz Lejas ezeru un Sakaiņa pilskalna apkārtni kopā ar Ivo Odīti – skautu vadītāju. Kurš gan cits, ja ne skauts var iemācīt pareizi kurt uguni un uzcept skautu maizi? Kā uzcelt šelteri un kā pareizi izvēlēties vietu, kur uzcelt telti? Un, ja nav telts, bet ir tikai brezents, ko tad?

Uzņēmēju forums 2018

Nemainot tikšanās vietu, kas ir skaistā Baldones novada Mercendarbes muiža, novada uzņēmēji ir aicināti uz Uzņēmēju forumu 2018, 23.novembrī pl.18.00.
Šogad foruma tēma par vīzijām, mērķiem un sapņiem. Kā nepazaudēt sevi ceļā uz tiem, kā neapjukt, kad sapņu ir par daudz. Kā sasniegt to, kas iecerēts un ticēt sev! Kā nepagurt un nezaudēt gribasspēku. Padomus un noderīgu informāciju būs iespējams iegūt domnīcā/darbnīcā, ko vadīs Āris Birze.
Pasākuma laikā balvas un pateicības uzņēmējiem.
PROGRAMMA
17.30 reģistrēšanās un kafija
18.00 atklāšana

Sarunas ar Baldones pašvaldību

Baldones novada domes attīstības nodaļa aicina uz sarunām ar pašvaldību š.g. 12. oktobrī plkst. 18.00 Mercendarbes muižā.
Turpinot aizsākto tradīciju, aicinām ikvienu līdzdarboties un turpināt iesākto kādā no interesējošām tēmām. Atskatīsimies uz šogad padarīto, izvērtēsim un pieņemsim lēmumus par turpmāko. Pasākums plānots neformāls, no plkst. 18.00 līdz 20.00 Gaidīts ikviens interesents!

Tūrisma sezonas noslēguma pasākums Baldonē

29. septembrī esiet laipni aicināti piedalīties tūrisma sezonas noslēguma pasākumā:
» plkst. 10.00 ekspedīcija nr. 2 - pārgājiens (reģistrācija no plkst. 9.30 pie Sporta kompleksa)
» plkst. 21.00 naksnīgais velo brauciens "Night ride Baldone" (starts pie Sporta kompleksa)
Dalība pasākumos - bez maksas.

Tālruņi uzziņai: +371 28692654 vai +371 29323110 (ekspedīcija), +371 28663569 (velo braucienam)

Baldone | Meistaru dienas 2018 “Tradicionālā latviešu kokle”

Ar kokli var iepazīties dažādos veidos – to redzot, dzirdot, sajūtot un radot, tādēļ, lai labāk izprastu seno instrumentu, mēģināsim kokli darināt paši meistara A. Ziemeļa vadībā, klausīsimies stāstos par kokles seno vēsturi, baudīsim kokļu ansambļa “Dzītari” un bērnu kokļu studijas “Dzītari” kokles spēlē.

Satiec savu meistaru! 2018

Lai sekmētu kultūras mantojuma pārmantošanu, kā arī vēstītu plašākai sabiedrībai par meistariem, viņu zināšanām un prasmēm, tautas lietišķās mākslas meistari, amatnieki, stāstnieki, tautas teicēji, muzikanti un dziedātāji 152 vietās visā Latvijā aicina uz pasākumu “Satiec savu meistaru! 2018”.
Šī pasākuma ietvaros 2018. gada 8. aprīlī plkst. 11.00 Baldones Kultūras centrā aicinām ikvienu interesentu apgūt tradicionālo dziedāšanu, dejas un rotaļas kopā ar Iritu Vimbu un Baldones folkloras kopu

Lapas

Subscribe to RSS - * Baldones novads