Carnikavas novads

Nēģu svētki_Carnikavā

Baudīt nēģus to daudzveidīgi gatavotos veidos - svaigus, ceptus, zupā un.. aicināti interesenti jau 27.08.2022., Carnikavā.
Nēģu baudījumam izveidotas vairākas vietas, laikā no p.8:00 - 18:00.

Laikā no plkst.12:00 - 18:00 par aktivitātēm ne tikai vēdera priekiem, gardo zivju ēdienu baudītājiem, būs iespējas piedalīties daudzveidīgās, sportiskās aktivitātēs, izbraukt ar laivām, papildināt krājumus mājražotāju un amatnieku tirdziņā, baudīt muzikālos priekšnesumus.

Nēģu svētki Carnikavā

Nēģu svētki ir vērienīgākie svētki Carnikavas novadā, ko ik gadu svin augustā, atzīmējot nēģu zvejas sezonas atklāšanu, kas sākas 1. augustā un ilgst līdz 1. februārim.

Dienas laikā notiek amatnieku tirdziņš, svētku gājiens, sportiskās aktivitātes, laivu parāde, muzikantu koncerts, nēģu ātrēšanas sacensības.

Ar detalizētāku informāciju par pasākumu aicinām iepazīties www.carnikava.lv

Izglītojošais seminārs "Latvijas zivsaimniecības integrētās kontroles un informācijas sistēmas (LZIKIS)izmantošana piekrastes zvejā"

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Siguldas nodaļas 15.12.2020 rīkotais izglītojošais seminārs “Latvijas zivsaimniecības integrētās kontroles un informācijas sistēmas (LZIKIS)izmantošana piekrastes zvejā” sakarā ar Covid-19 pandēmijas ierobežojumiem no klātienes tiek pārcelts uz ZOOM platformu. Programma pielikumā Word failā.

LEADER atbalsts Carnikavas un Saulkrastu novados

Vēl līdz 24.11.2020. ir iespēja iesniegt savu ieceru projektu pieteikumus Saulkrastu un Carnikavas novadu interesentiem VRG 'Jūras zeme' organizētā LEADER projektu konkursā.
Šajā projektu kārtā aicinājums iesniegt ieceres aktivitātēs “Veicināt mikro, mazo un vidējo uzņēmumu izveidošanu un attīstību, it sevišķi tūrisma nozarē”, “Atbalstīt pilsoniskās sabiedrības veidošanos un iedzīvotāju apvienību darbību”, “Atbalstīt ciemu un apkaimju publiskās infrastruktūras attīstību”.

Detalizēta informācija biedrības 'Jūras zeme' mājas lapā.

Izglītojošs seminārs “Aktualitātes zivsaimniecības nozarē”

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Siguldas nodaļa 27.09.2018 rīko izglītojošo semināru
“Aktualitātes zivsaimniecības nozarē”. Plānotais datums 27.09.2018, sākums plkst.10.30. Plānotais ilgums 4,5h.

Semināra mērķis: izglītot piekrastes zvejniekus par nēģu resursu stāvokli un Rīgas jūras līča piekrastē izmantojamo zvejas rīku un roņu mierīgas līdzāspastāvēšanas iespējām.

Rīgas jūras līča piekrastē izmantojamo zvejas rīku un roņu līdzāspastāvēšana

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Siguldas nodaļa, ZST pasākumu ietvaros, 18.septembrī organizē izglītojošo semināru.Sākums plkst.12.00, Carnikavā, Jomas ielā 7.
 
Semināra mērķis-izglītot piekrastes zvejniekus par Rīgas jūras līča piekrastē izmantojamo zvejas rīku un roņu mierīgas līdzāspastāvēšanas iespējām. 

Attīstības iespējas zivsaimniecībā, atbalsta veidi, problēmu risinājumi nozarē

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Siguldas nodaļa, ZST pasākumu ietvaros, 2. novembrī organizē informatīvo semināru.

Semināra mērķis-informēt Carnikavas zivsaimniekus par Attīstības iespējām zivsaimniecībā, atbalsta veidiem, kā arī problēmu risinājumiem nozarē.

Plašāka informācija: Jānis Kravalis, ZST konsultants, mob.t.: 27763321, e-pasts: janis.kravalis@llkc.lv

Zvejas tiesību normatīvo aktu pielietojums iekšējo un jūras piekrastes ūdeņu zvejā. Zvejas produktu apstrādes daudzveidība.

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Siguldas nodaļa, ZST pasākumu ietvaros, 22.septembrī organizē izglītojošo semināru.

Semināra mērķis-izglītot Carnikavas zivsaimniekus Zvejas tiesību normatīvo aktu praktiskajā pielietojumā, kā arī plānoto izmaiņu ietekmē uz zvejas tiesībām.

Subscribe to RSS - Carnikavas novads