* Kocēnu novads

24.10. Informatīvs seminārs par LIZ pārvaldības sistēmu Kocēnos

SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra " Valmieras birojs rīko informatīvo semināru 24.oktobrī pkst.10.00
- Aktualitātes Lauksaimniecībā izmantojamās zemes pārvaldības sistēmā.

Programmā:
Lauksaimniecībā izmantojamās zemes pārvaldības sistēmas lietošana.
Lektore-Dita Vanaga (VAAD Vidzemes reģionālās nodaļas vecākā inspektore)

Saite lai pieteiktos-
https://forms.gle/pdQga4rMDq2GUWeBA

03.10.2022.|Tiešsaistē|Projekta (16.1) "Mazcenas boluss spurekļa parametru monitoringam un agrīnai subakūtas spurekļa acidozes (SARA) diagnostikai govīm" rezultātu prezentācija

2022. gada 3. oktobrī, pl.15.00, Zoom vidē, projekta "Mazcenas boluss spurekļa parametru monitoringam un agrīnai subakūtas spurekļa acidozes (SARA) diagnostikai govīm" rezultātu prezentācija.

Projekta mērķis bija izstrādāt un ieviest praksē intraruminālu ilgas darbības sistēmu un metodi spurekļa
parametru monitoringam, lai paildzinātu augstražīgo slaucamo govju mūžu, palielinātu izslaukumu, savlaicīgi konstatētu nevēlamās spurekļa parametru pārmaiņas un veiktu pasākumus subakūtai spurekļa acidozes (SARA) novēršanai.

Seminārs “Diennaktī maksimāli pieļaujamās piesārņojuma slodzes, lai samazinātu barības vielu slodzi uz Rīgas līci”

Aicinām Jūs piedalīties seminārā “Diennaktī maksimāli pieļaujamās piesārņojuma slodzes, lai samazinātu barības vielu slodzi uz Rīgas līci”, kas norisināsies 2022. gada 31. martā Kocēnu kultūras namā  plkst. 10.00.  

Šo semināru organizējam iespējamām ieinteresētajām pusēm, aptverot pēc iespējas lielāku auditoriju, kas saistītas ar Salacas un Gaujas upju baseiniem, kā arī citām iestādēm, organizācijām, kas var būt saistītas ar ūdens kvalitātes jautājumu risināšanu vai tiešā/netiešā veidā tā ietekmēšanu.

Kocēnu novads, "Silkalni" | Izglītojošais seminārs "Meža nekoksnes resursi, to izmantošana"

Semināra dalībniekiem būs iespēja uzzināt informāciju par meža nekoksnes resursiem Latvijā. Mežu kā ekoloģiski tīru ārstniecības augu ieguves vietu. Populārāko ārstniecības augu raksturojumu. Ārstniecības augiem un biznesu. Augu ievākšanu, ievākto augu atpazīšanu un
izmantošanas iespējām. Augiem pirtī. Augiem ikdienas uzturā, kā arī drogu, tēju, augu sulu uzlējumu sīrupu, izvilkumu, tinktūru gatavošanu un pielietošanu.

Kocēnu novads, Īpašums "Bokas", kadastra Nr. 96640150037 | Informatīvais seminārs "Meža aizsardzības aktualitātes, ES atbalsta pasākumi MKPC 2020.gadā."

Informācija par pieejamajām ES atbalsta iespējām īpašniekiem 2020. gadā. Teorētiska un praktiska informācija par Iespējām un risinājumiem jaunaudžu aizsardzībai no meža dzīvnieku postījumiem. Aizsardzības līdzekļu Cervacol, Plantskyd, Trico raksturojums, darbības efektivitātes salīdzinājums.

Kocēnu novads, īpašums "Bokas" | Informatīvais seminārs par EDS un Valsts likumdošanas prasībām un izmaiņām, kas attiecas uz lauku un meža apsaimniekošanu.

MKPC aktualitātes un praktiski padomi ES atbalsta saņemšanai. Meža dzīvnieku negatīvā ietekme uz jaunaudzēm, to postījumi un risinājumi šo postījumu ierobežošanai. Aizsarglīdzekļi, to praktiskā pielietošana.

Izglītojošs seminārs Valmiera | Meža nekoksnes resursi, to izmantošana

Meža ne koksnes resursi Latvijā. Mežs kā ekoloģiski tīru ārstniecības augu ieguves vieta. Populārāko ārstniecības augu
raksturojums.Ārstniecības augi un biznes. Augu ievākšana, ievākto augu atpazīšana un izmantošana, izmantošanas iespējas. Augi pirtī.Augi ikdienas uzturā. Drogu, tēju, augu sulu uzlējums, sīrupu, izvilkumu, tinktūru gatavošana, pielietošana.

Lapas

Subscribe to RSS - * Kocēnu novads