* Līgatnes novads

Pilotreģions 'Lauku dzīvesveidam'

'Gaujas nacionāla parka tūrisma biedrība' un klasteris "Enter Gauja", kopā ar asociāciju "Lauku ceļotājs" ir uzsākuši starptautiska projekta "Lauku dzīvesveids - pievilcīgu lauku dzīvesveida tūrisma galamērķu radīšana" (Rural Lifestyle - Creating Attractive Rural Lifestyle Destinations) realizāciju.
Kopā ar Somijas, Ālandu salu, Zviedrijas un Igaunijas partneriem tiks radīti jauni, daudzveidīgi tūrisma piedāvājumi.

Tuvojas gadskārtējā Uguns nakts Vienkoču parkā

Tuvojas gadskārtējā Uguns nakts Vienkoču parkā Kā jau katru gadu ierasts, oktobra pirmajā sestdienā no 18:00 Vienkoču parkā notiks gadskārtējā Uguns Nakts, kas ir gaismas un longchamp bags uk noskaņu vakars, kura mērķis ir vienu īso rudens dienu padarīt ilgāk gaišu, dot iespēju uzlādēt sevi ar sveču gaismu un siltumu ziemas tumšajam periodam, lai vieglāk sagaidīt pavasari. Uguns Nakts laikā darbosies dažādas amatnieku darbnīcas un citas aktivitātes, kur katram būs iespēja iesaistīties un līdzdarboties.

Līgatnes novada svētki

Kā jau allaž, maija nogalē Līgatne svin svētkus. 23. maijā aicinām līgatniešus un novada viesus apmeklēt Līgatnes novada svētkus, kad ieskandināsim papīrfabrikas 200. jubilejas gadu, sveiksim Skolēnu Dziesmu un deju svētku dalībniekus, satiksim mūziķi un mākslinieku- Igo Fominu un izlocīsim kājas „Bellacord” spēlētās balles ritmos.

Lapas

Subscribe to RSS - * Līgatnes novads