Ogres novads

21.03. | Saimniecību apmeklējums - gaļas liellopi | LLKC Ogres birojs

LLKC Ogres birojs aicina doties pieredzes apmaiņas braucienā – “Lopkopības nozares efektivitātes palielināšana - dažādu dzīvnieku ganāmpulka pārvaldības pieredze, ekonomiska apsaimniekošana un profilaktiskie pasākumi” uz Kurzemes gaļas liellopu saimniecībām 21. martā

Apmeklējamās saimniecības:
• SIA “Rukši”
• SIA “LĀSES AM”

Līdzmaksājums: 29,04-EUR (t.sk. PVN), iekļaujot saimniecību apmeklējumus, autobusu (no Ogres tehnikuma) un ēdināšanu. Iespēja autobusā iekāpt pa ceļam vai doties ar savu transportu.

Apmācibas par zivju audzēšanu recirkulācijas akvakultūras sistēmās

Aicinām pieteikties akvakultūras saimniecības uz Institūta “BIOR” Akvakultūras pētniecības un inovāciju infrastruktūras centra rīkotajām teorētiskajām apmācībām par zivju audzēšanu recirkulācijas akvakultūras sistēmās ar Somijas ekspertu piedalīšanos

EJZAF projekta Nr. 23-00-U2021402-000001 „Zinātniskā institūta "BIOR" Akvakultūras pētniecības, izglītības un inovāciju centra zināšanu pārnese akvakultūrā ” ietvaros no 2024. gada 23. janvāra līdz 25. janvārim tiek organizētas trīs dienu teorētiskās apmācības.

16.12.2023 | Ziemassvētku tirdziņš | Ogre

16. decembrī no plkst. 16.00 līdz 21.00 Ogrē, Brīvības ielas gājēju posmā pilsētas iedzīvotājiem un viesiem būs iespēja iegrimt īstā svētku burvībā un iegādāties ko sirdij tīkamu ZIEMASSVĒTKU TIRDZIŅĀ.

Ziemassvētku tirdziņā piedalīsies amatnieki un amatu meistari no Ogres un citiem Latvijas novadiem, sniedzot plašas iespējas iepirkties, sarūpēt dāvanas, ko likt zem eglītes un baudīt svētku noskaņu kopā ar ģimeni un draugiem.

Gaidīsim Jūs mirdzošajā Ogrē!

Lapas

Subscribe to RSS - Ogres novads