* Pāvilostas novads

Pāvilosta | Ziemas tirdziņš

23.decembrī aicinām uz Ziemas tirdziņu Pāvilostā, lai  Ziemassvētku priekšvakarā uzburtu svētku sajūtu pilsētā un ikvienā no mums.  No plkst. 14.00 ikviens būs gaidīts E.Šneidera laukumā, lai ļautos svētku garšu, smaržu, sajūtu un dāvanu iegādes priekam. Būs rotaļas, zirgu izjādes, iespēja arī sasildīties pie ugunskura, iedzert kādu karsto dzērienu un baudīt jauku svētku atmosfēru.

12.11.2023 | Nēģu diena Pāvilostā

Nēģu diena Pāvilostā 12. novembrī no 12:00 pie Pāvilostas novadpētniecības muzeja.
Būs gan tirdziņš, gan produkcijas iegāde, meistarklases nēģu pagatavošanā, un tas viss mūzikas pavadībā un vēl daudz kas cits!

Saskaņā ar Latvijas Republikas Zemkopības ministrijas un SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” noslēgto līgumu nr. 2022/176 , 30.12.2022 Aktivitāte „Atbalsts zivsaimniecības izstādēm un zivsaimniecības projektu konkursa organizēšana”
Informējam, ka pasākuma laikā iespējama fotogrāfēšana, filmēšana, audio un video ierakstu veikšana.

16.03.2023, Pāvilosta | Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs aicina uzņēmējus uz tikšanos par digitālo mārketingu un mājaslapu izveidi

Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs aicina uzņēmējus, gidus un citus interesentus uz tikšanos.

2023. gada 16. martā plkst. 17.30 Pāvilostā, Otto Hotel & Sun semināru zālē, Dzintaru ielā 7

17.12.2022 plkst. 10.00 | Ziemassvētku tirdziņš Pāvilostas tirgus laukumā

2022. gada 17.decembrī plkst. 10.00 Tirgus laukumā Pāvilostā notiks Ziemassvētku tirdziņš.

Ziemassvētku tirdziņa piedāvājuma klāstā būs amatnieku darinājumi, rokdarbu izstrādājumi, mājražotāju sortimentā atrodamie produkti. Tirdziņā būs iespēja ikvienam iegādāties Ziemassvētku tematikai atbilstošus izstrādājumus gan savam priekam, gan, lai iepriecinātu savus tuviniekus un draugus.

Jūrkalne | Nogaršo Latviju Kurzemē

Kurzemē jau 2. jūlijā Jūrkalnes Ugunspļavā varēs iepazīt, izgaršot un iegādāties gardumus no vairāk nekā 20 ražotāju piedāvājuma. Vienlaikus apmeklētāji aicināti piedalīties virknē meistarklašu – zivju kūpināšana, strausa tartara tapšana, ogu raušu un kokteiļu gatavošana. Sava meistarklase plānota arī bērniem. Protams, neiztiks bez muzikāla piesitiena, ko nodrošinās Mārtiņš Kanters un kapela “Kā ir tā ir”.

Informējam, ka pasākuma laikā iespējama fotografēšana, filmēšana, audio un tiešraižu ierakstu veikšana.

 

Izzinošs pastaigu maršruts ģimenēm un draugu kompānijām "PĀVILOSTAS NĒĢA IZAICINĀJUMS" (līdz 2021. gada 26. decembrim)

LLKC Liepājas birojs sadarbībā ar Pāvilostas novadpētniecības muzeju un Pāvilostas tūrisma informācijas centru Zivsaimniecības sadarbības tīkla ietvaros piedāvā izzinošo pastaigu maršrutu ģimenēm un draugu kompānijām
PĀVILOSTAS NĒĢA IZAICINĀJUMS (līdz 2021. gada 26. decembrim).

Šī mazā izaicinājuma vadmotīvs ir tradicionāli Sakas upē zvejotais NĒĢIS un tā ir iespēja vairāk uzzināt par tradīcijām bagāto zvejnieku pilsētu – Pāvilostu.

18.12.2021, Pāvilosta | Ziemas tirdziņš Nēģu dienas ieskaņās

Kas? Ziemas tirdziņš Nēģu dienas ieskaņās - Pāvilostā
Kad? 2021. gada 18.decembrī no plkst. 12:00 līdz 15:00.
Kur? Pāvilostas pilsētas tirgus laukumā

? Kas
@ Ziemas tirdziņā ikviens varēs iegādāties amatnieku un mājražotāju darinātus gardumus svētku galdam, dāvanas saviem tuvajiem un mīļajiem, kā arī Pāvilostas nēģu produkciju.

@ Varēs baudīt saimnieču sarūpēto nēģu zupu pāvilostnieku gaumē.

11.-12.12.2021 | Rūķupē Ziemupē norisināsies Ziemassvētku tirdziņš (laipni aicināti tirgotāji un pircēji)

2021. gada 11. un 12. decembrī no pl. 11:00 līdz pl. 17:00 Rūķupē, Ziemupes jūrmalas stāvlaukumā, Vērgales pagastā, Dienvidkurzemes novadā norisināsies amatnieku un mājražotāju Ziemassvētku tirdziņš. Tirdziņu organizē biedrība “Ziemupīte” sadarbībā ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Liepājas biroju.

25.09.2021 | Ziemupes centrā norisināsies GADATIRGUS (ar piedevām)

2021. gada 25. septembrī plkst. 11:00 ZIEMUPES CENTRĀ norisināsies GADATIRGUS ar piedevām.

Vēstures avotos lasāms, ka agrāk ik septembri Ziemupē norisinājies tirgus. Atjaunojot tradīciju un kopā sadarbojoties Ziemupes Tautas namam, Ziemupes bibliotēkai, senlietu krātuvei Jūras māja un KulTūrBodei 25. septembrī organizējam Gadatirgu (ar piedevām), kurā tad būs iespējams pirkt, pārdot, ēst, uzdziedāt, piedzīvot, saklausīt, radus un draugus satikt un sevi parādīt.
Mūsu doma uzburt tādu mazliet ražas svētku sajūtu. :)

Lapas

Subscribe to RSS - * Pāvilostas novads