* Salacgrīvas novads

16.08. | Lauka diena piena lopkopības saimniecībā

LLKC sadarbībā ar piena lopkopības saimniecību SIA “Kalnāji”, Zemnieku saeimu un LBTU aicina apmeklēt demonstrējuma lauka dienu piensaimniecībā par genotipa un ēdināšanas kvalitātes ietekmi uz govju piena produktivitāti.

Lauka diena notiks 16. augustā divās daļās no plkst. 9.30 līdz 14.00. Sākums Tukuma novada Slampes pagasta kultūras pilī, turpinājums – SIA “Kalnāji” govju novietnē “Līvas” Tukumā novada Slampes pagastā.

Nēģu diena

Nu jau tradicionāli, devīto gadu, 10.10.2020. noritēs 'Nēģu diena', Salacgrīvā.
Aicināti interesenti, īpaši zivju un aktīva brīvā laika cienītāji, apmeklēt Salacgrīvu.
Pasākuma programmā paredzēta nēģu taču apmeklēšana, nēģu zupas un krāsnī gatavotu nēģu baudīšana, līdzdalība garākā (viltotā) nēģa gatavošanā.

Pasākums ir lieliska iespēja tikties ar nēģu zvejniekiem, skatīt to darba ikdienu, izklausīt to interesanto pieredzi.

Mācības: Saimniekošanas iespējas mazajās saimniecībās – darbības attīstība, dažādošana, paaudžu maiņas nodrošināšana, uz tirgu vērstas produkcijas ražošana

Biedrība “Latvijas Zemnieku federācija”, pasākuma “Zināšanu pārneses un informācijas pasākumi” apakšpasākuma “Profesionālās izglītības un prasmju apguves pasākumi” ietvaros, 2020.gada 5.-6.februārī organizē mācības „Saimniekošanas iespējas mazajās saimniecībās – darbības attīstība, dažādošana, paaudžu maiņas nodrošināšana, uz tirgu vērstas produkcijas ražošana”.

Mācību norises vieta: z/s Vīganti atpūtas kompleksā “Birzgaiļi”, Liepupes pagasts, Salacgrīvas novads, LV-4023 un z/s Mazvēveri, Skultes pagasts, Limbažu novads, LV-4025.

Nēģu diena 2019 Salacgrīvas novadā

Sadarbojoties ar Salacgrīvas novada Domi, „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Siguldas nodaļa, ZST aktivitātes “Atbalsts zivsaimniecības nozares popularizēšanai un zivsaimniecības projektu konkursa organizēšana” ietvaros piedalās Nēģu dienas Salacgrīvas novadā organizēšanā.
Arī šogad, 12.oktobrī,oktobra mēneša otrajā sestdienā, Salacgrīvas novada nēģu taču saimnieki pieaicinās saimnieces, lai uz ugunskuriem vārītu nēģu zupu un cienātu viesus.

Par ES un Valsts likumdošanas izmaiņām, kas attiecas uz lauku un mežu apsaimniekošanu

SIA LLKC Limbažu nodaļa šī gada 8. aprīlī,plkst. 10 00, Salacgrīvas kultūras namā , Ostas iela 3, Salacgrīvā organizē informatīvo semināru lauku auzņēmējiem.
Semināra laikā dalībnieki tiks iepazīstināti ar šādām tēmām:
- Izmaiņas un aktualitātes tiešmaksājumu saņemšanai;
- Aktuālie investīciju fondi, nosacījumu saņemšanai;
- Aktualitātes mežsaimniecībā;
- ALTUM sniegtās iespējas finanšu piesaistei.

Informatīvs seminārs Salacgrīvas novadā | ES atbalsti un likumdošanas prasības, kas attiecas uz mežu un lauku apsaimniekošanu. Elektroniska pieteikuma nosūtīšana

ES atbalsta pasākuma „Ieguldījumi meža platību paplašināšanā un meža dzīvotspējas uzlabošanā” paredzamie ES atbalsti
meža īpašniekiem. ES atbalsta veidlapu (MAAPP un projekta iesnieguma) aizpildīšana un iesniegšana. Elektroniska pieteikuma nosūtīšana. Grozījumi aizsargjoslu likumā. Meža inventarizācijas. Natura 2000.

Lapas

Subscribe to RSS - * Salacgrīvas novads