* Tērvetes novads

Kroņauce | Lauka diena par augsnes bezapvēršanas tehnoloģijām

LLKC 23. septembrī notiks lauka diena “Augsnes apstrādes tehnoloģijas z/s “Strazdi””, Kroņaucē, Tērvetes novadā. Šajā lauka dienā būs iespēja iepazīties ar z/s “Strazdi”  augsnes apstrādes tehnoloģijām un tikties ar projektā iesaistītajiem lauksaimniekiem, AREI zinātniekiem, LLKC augkopības speciālistiem un citiem interesentiem, lai diskutētu par vidi saudzējošām augsnes apstrādes tehnoloģijām.

Tērvetes nov. Kroņauce 08.09.2020./LZF diskusija par Eiropas Savienības sniegtajām iespējām un iniciatīvām

Biedrība “Latvijas Zemnieku federācija” aicina Zemgales iedzīvotājus uz diskusiju par Eiropas Savienības (ES) sniegtajām iespējām un iniciatīvām, kas veicinājušas lauku reģionu, pašvaldību un vietējo kopienu attīstību. Diskusijas mērķis ir paplašināt iedzīvotāju zināšanas par pieejamajiem ES atbalsta instrumentiem.
Pasākums notiks Kroņaucē kafejnīcā “Mēnestiņš” (Tērvetes pag., Tērvetes novads) otrdien, 8.septembrī plkst. 11:00

Jauns aktīvs un aizraujošs konkurss - “mammadaba ūdeņos”

AS “Latvijas valsts meži” (LVM) organizē konkursu „mammadaba ūdeņos” no 2020.gada 15.augusta līdz 2020.gada 30.novembrim!

Makšķerēšana LVM apsaimniekotajos ezeros un ūdenskrātuvēs – Kaņiera, Lielauces un Gulbju ezerā un Tērvetes ūdenskrātuvē!

Vairāk par konkursu:
https://www.mammadaba.lv/udenos/jaunumi/3296-jauns-aktivs-un-aizraujoss-...

Tērvete 23.08.2020./Sprīdīša vārda dienas svinības

Sprīdītis ir Annas Brigaderes radītais pasaku tēls, kas jau vairāk nekā simts gadus aicina doties piedzīvojumos un noticēt neiespējamajam pašus mazākos lasītājus, kā arī viņu vecākus. Neizsmeļami pozitīvā varoņa vārds reiz pat ticis ierakstīts latviešu svinamo vārda dienu kalendārā. Turpinot tradīciju un suminot laimes meklētāju, svētdien, 23.

Zemgaļu svētku amatnieku un mājražotāju tirdziņš Tērvetē

Sestdien, 15. augustā norisināsies 17. Zemgaļu svētki Tērvetes koka pilī, bet Tērvetes estrādē lielākais amatnieku tirdziņš Tērvetē.
Šogad piedalīsies ap 40 tirgotāju no dažādām Latvijas vietām-Tērvetes, Dobeles, Jelgavas, Bauskas, Talsiem, Piebalgas, Gulbenes, Cesvaines, Cēsīm u.c., būs arī tirgotāji no Lietuvas.

Vairāk informācijas par Zemgaļu svētkiem: https://terveterj.wixsite.com/terveteskokapils

Lapas

Subscribe to RSS - * Tērvetes novads