Mācību brauciens mājražotājiem Mārupes novadā

Pieteikties šeit

+371

Pierīgas konsultāciju birojs atsāk mācību braucienu organizēšanu. 28.06.2021. brauciens pie Mārupes novada atraktīvajiem mājražotājiem.
IK Dabas Gardumi - ģimenes uzņēmuma misija ir ražot dabīgus gardumus no pašaudzētām izejvielām – gardēžiem, baudītājiem un veselīga dzīvesveida - uztura piekritējiem. Pašā Mārupes novada nostūrī, meža ielokā, tālu no lielceļiem un pilsētas kņadas atrodas Sprižu ģimenes bioloģiskā saimniecība IK DABAS GARDUMI. Ar bioloģiski sertificētām metodēm tiek apsaimniekotas ogulāju platības 23 ha platībā. Avenes, upenes, jāņogas, ērkšķogas, sausseržus, piparmētras, ābolus, plūmes, sausseržu ogas un citas . Visas ogas svaigā veidā tiek piedāvātas sezonas laikā, kā arī tiek pārstrādātas, no kurām ražojam dažādus augļu - ogu gardumus. Īpaši interesanta brauciena dalībniekiem var izrādīties nupat uzņēmumā atvērtā, bioloģiski sertificētā apstrādes un saldētavas ēka. Top arī pārstrādes ceha ēka.

SIA Mārlapiņi - arī ir ģimenes uzņēmums Mārupē. Uzņēmums dibināts 2018.gada decembrī, bet zīmols "MārLapiņi" radies jau 2016.gada rudenī. Pastāvēšanas laikā "MārLapiņi" attīstījuši un popularizējuši mārrutku kā veselīgu un noderīgu sakni. Uzņēmuma piedāvājumā ir lielākais mārrutku produktu klāsts pasaulē. Vairāk kā 30 dažādi produkti, kuros galvenā sastāvdaļa ir mārrutki.

Mārupē jau vairākus gadus tiek cepta garšīga un neparasta dabīgā ierauga maize - SimMaize. Maize, kuru pati cepēja sauc par radoši ceptu dabīgā ierauga maizi, jo tās sastāvā ir daudzumdaudz interesantu, vērtīgu un dabīgu sastāvdaļu, piemēram nātru un gārsas pulveri, kurkuma, mārdadžu sēklas, melnsēklītes, kaņepju sēklas. Maize ir sātīga, garda un mitra. Nesatur dzīvnieku izcelsmes produktus. Četru gadu laikā ir sasniegts ideāls garšu balanss un bagātība.

Brauciena norise atbilstoši aktuālajiem nosacījumiem COVID19 ierobežojumu ietvaros. Katrs dalībnieks jeb vienas mājsaimniecības dalībnieki saimniecības apmeklē ar savu transportu un citi risinājumi, par kuriem dalībnieki tiks informēti dalības pieteikšanas procesā.

Pieteikšanās līdz 22.06.2021. , https://forms.gle/svnpQE4Z2SyKqmrAA
Kontaktpersona Rūta Riekstiņa, ruta.riekstina@llkc.lv, t.:27815031

Pielikums: 
PielikumsIzmērs
plakats_28062021.png677.37 KB
Datums: 
28. Jūnijs, 2021